Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyi idő után lehet/kell...

Mennyi idő után lehet/kell érezni a P57 Hoodia hatását?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem el szedni a P57 hoodia kapszulát, napi egyet, reggel, minimum fél órával az első étkezés előtt. Ma szedtem be a 3. at,de egyelőre nem érzem az étvágycsökkenést. Mennyi idő kb.? Vagy kinél hogy volt? Mik a tapasztalataitok?
2011. okt. 5. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor már nem is fog használni. Elméletileg már al első szemnél el kellene vennie az étvágyat.
2011. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mindenesetre én még nem adom fel a reményt :)))
2011. okt. 5. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap reggel kezdtem el szedni, és délután már nem volt igazán étvágyam.Este is alig vacsiztam, és nem voltam éhes. Most szintén ez a helyzet, nem kívánom az ennivalót. Remélem így is marad:-)

Hány kg-ot szeretnél leadni?

2011. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Sajnos a húgom nagy fogyókúrázásának baj lett a vége..Szedte ezt a hoodiát, egy hét alatt 58 kg-ról 52-re fogyott! Viszont rosszul lett és orvoshoz kellett vinni, aki letiltotta szertől, és vérvételre küldte, gyógyszereket kapott..
2011. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
58 kilósan miért akar az ember fogyni?!Amúgy én is jövőhéten kezdem el a Hoodia-t.Kíváncsi vagyok.Azoknak segít akik mindig ennének,ha kell ha nem szerintem.Vannak olyan emberek akik alig esznek mégis túlsúlyosak,na nekik ez nem hiszem h segít.
2011. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Érdeklődöm, hogy ki az aki már fogyott,és tapasztalta,hogy lementek a kg-ok ?Kösziszépen !
2012. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én elkezdtem szedni decemberben.Az első két hónapban fogytam 2 kilót.utána érdeklődtem,mert állytóülag van erősebb hologrammos hoodia.Azt írták vissza e-mailben h már csak olyan van.rendeltem megint.Attól fogytam 4-5 kilót,tényleg nem voltam éhes.Megint rendeltem,de ennek semmi hatása nincs.Lehet,csak akaraterő kell és nem is a hoodia csökkenti az étvágyamat:S
2012. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:

[link]

2012. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Mit, hogy táplálkoztok a Hoodia szedése mellett?

Én 2 napja szedem. Első nap semmi étvágyam nem volt, gyümölcsöket ettem. De ma (2.)nap, egésznap éhes vagyok.

2012. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én szedtem!Semmit nem használt!Esetleg annyiban h valaki bebeszéli magának h nem éhes.Abbahagytam.Tornázok heti legalább 5x15 percet és ha tudom kihagyom a vacsorát.Fogytam 12 kilót:)
2013. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!