Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Túl lehet-e adagolni a hoodia...

Túl lehet-e adagolni a hoodia sprayt és ha igen milyen mellékhatása lesz?

Figyelt kérdés
Néha többször is fújnék belőle, de félek, hogy túl sok lesz, valaki próbálta már, hogy többször fúj belőle, mint 2ml naponta?
2011. okt. 3. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

baromság.

Összetétel:

Hoodia Gordonii kaktuszkivonat, borsmenta, alkohol

Napi adag (2 ml – 15 fújás) 2200 mg növényi Hoodia Gordonii-t tartalmaz.


nincs benne semmi olyan anyag, ami különösebben hatást gyakorolna a testedre, leszámítva az alkoholt.

természetes anyag nem nagyon veszi el az étvágyat, erre drogokat (gyógyszereket) szoktak használni. ezek persze mérgezők és számos mellékhatásuk van.

nem beszélve arról, hogy bármi étvágy csökkentő szer hatására kissé hosszabb távon mekkora hízás következik be, általában.

2011. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Most akkor, ha jól értem nem okoz gondot, ha többször is használom a sprayt az előírtnál. Igazából nekem elég jó a hatása, mert nincs már olyan hatalmas étvágyam, mint volt.

De még az esti evésről nem sikerült teljesen leszoknom, viszont estére már mindig kimerítem a 15 fújást. Esetleg, jó lenne, ha írna valaki, aki konkrétan használta ezt a sprayt.

2011. okt. 4. 17:41
 3/15 anonim ***** válasza:

egy választ még megkockáztatok. hisz' ugye kompetenebben írok mint egy "valaki".


ha használ is, nem méreg vagy ilyesmi. viszont, mint írtam, pont ilyen probléma van vele, amit te írtál! hogy azért akarod használni, hogy este ne egyél. ez agyrém, tönkreteszed magad, pedig elvileg pont zsírt akarsz leadni gondolom, és nem az éhezők iránti tiszteletadásból nem ennél este.

2011. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de én nem érzem úgy, hogy tönkre tenném magamat, hiszen nem koplalok egész nap, éppen ezért lenne jó, ha este már nem ennék semmit és akkor beindulna talán a fogyásom.
2011. okt. 4. 18:21
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

jó lenne ha este nem ennél? ez csak a te fejedben létezik ám, mert valahol hallottad, mint valami idegesítő reklám zenéje ami berágja magát az emberek fejébe.

az lenne jó, ha egészségesen ennél és eleget, de nem túl sokat egész nap, és akkor valóban bontana is a szervezeted a zsírkészletéből.

2011. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szimpi vagy nekem ☺ Alapjában véve sok zöldséget, gyümölcsöt eszem, de szeretem a húst is. Kenyeret igyekszem minél kevesebbet enni, de úgy érzem, hogy a fogyáshoz egy kis koplalásra is szükség van, és ez este lenne a legideálisabb mondjuk este 6 és reggel 6 óra között.

De későn érek haza a munkából és csak-csak hozzányúlok a kajához.

2011. okt. 4. 18:43
 7/15 anonim ***** válasza:

1. 100-ból 95 ember azt írja, hülye bunkó vagyok. az utóbbiban lehet igazuk van, az előbbiben nincs.

2. örvendek :) a szimpatizálásodnak is, meg hogy este legalább csipegetsz.


lehet nem tanultál ilyenről, vagy nem beszéltél olyan emberekkel, akik rendszeresen híznak-fogynak, ahogy az edzésük megkívánja, de én igen. tanultam/tudom, hogy a szervezetnek állandóan szüksége van bizonyos tápanyagokra, hogy este a magas növekedési hormon szint stb. egy nagyon optimális időszak a nyugodt emésztésre, növekedésre, regenerálódásra, fehérjeszintézisre (ilyenkor tápanyagok KELLENEK!) és tanultam azt is, hogy mindenféle koplaláskor (legyen az csak 18-6 óráig) a szervezet inkább egyéb tartalékokhoz nyúl, és nem különösebben a zsírraktárakhoz. hosszabb koplaláskor meg egyértelműen az izomvesztés nagyobb, mint a zsír vesztés!

de mivel a szervezet állandóan zsírt használ (terminális oxidáció) így "csak" annyi a szükséges, hogy kis energiahiányt teremtünk neki, tehát soha sem tud minden zsírt visszatölteni, de ne érzékeljen veszélyes időszakot. sok mozgás pozitívan hat, a másik a pontosan összeállított étrend, ami biztos hogy egészségesen biztosítja a kis energiahiányt, de a biztos tápanyagellátást is.

2011. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hiába beszéltük meg a tegnap esti vacsit, nagyon félrecsúszott a dolog. A lányom mindenféle édességet rendelt tőlem, hazafele menet és persze én sem tudtam megállni, hogy ne egyek meg egy kis édességet pedig, ha nem kéri ezt, akkor sikerült volna kihagynom a vacsit.

Most az előbb viszont megettem egy mazsolás krémtúrót, úgyhogy mást már nem fogok enni. Köszi a részletes magyarázatot, nagyon hasznos volt számomra ☺ ♥

2011. okt. 5. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:

nagyon szívesen.. de.. miért nem 100g túrót eszel, miért cukros és krém? (és: Fuuu mazsola [link]


gondold át tényleg, mit akarsz valójában a testeddel, és ha van konkrétum, akkor lehet is tenni érte :)

gyerek meg szintén ne egyen édességet :))

2011. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia, igazad van, csak ez volt kéznél, de majd veszek sima túrót. Hát le kéne fogyasztanom ezt a testet, de nem vagyok elég elszánt úgy látszik. Ezért is fordultam segédeszközhöz, de nem fújtam többet ma sem.
2011. okt. 5. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!