Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hányfajta ADIPEX van?

Hányfajta ADIPEX van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom egy volt valamikor,de itthon nem volt engedélyezve.Te se próbáld ki mert veszélyes.
2011. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Niggagirl válasza:
Én is egyfajtát ismerek. Igaz bevan tiltva de lehet most is venni neten is rálehet keresni. 10 szem ára kb. 3000 körül van. Én is szedtem régebben és semmi bajom nem volt tőle fogytam is vagy 10 kg-t. Persze van akinél vannak mellékhatások pl. álmatlanság és idegesség. Azt is tudom hogy nem szabad folyamatosan szedni csak kúra szerüen. Ja és van hamisítvány is hallottam róla az semmit nem használ.
2011. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok


köszi a választ,sak azért kérdezem mert a barátnöm rendelt az internetröl és kisebb mint amit én ismerek bevete és 2 ora mulva sem hatot neki de kinézetre ugya olyan volt mint amit én szedtem régen

2011. jan. 27. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt betiltva soha, csak nincs törzskönyvezve...
2011. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, két fajta van. az egyik 8 órán keresztül fejti ki a hatását, és napi 1x kell bevenni, a másik pedig kevesebb hatóanyagú, és napi 3at kell belőle bevenni.

a 8órásat ajánlom, ha mindenképpen törzskönyv nélküli fogyasztószert szeretnél használni.

2011. febr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!