Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex-szel zsírból lehet...

Adipex-szel zsírból lehet fogyni? Vagy inkább izomból, mert nem eszik -vagyis koplal-, aki szedi?

Figyelt kérdés
Aki ezt a szert szedi, honnan van energiája egyáltalán élni?
2011. ápr. 28. 23:00
 1/7 anonim válasza:
0%
Aki úgy akar fogyni hogy nem eszik/adipexet tömi az szellemileg visszamaradott!!
2011. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Barátnőm szedte egy ideig, mi nem tudtunk róla. Csak azt láttam, hogy elviselhetetlenül viselkedik, ideges, szomorú és beteg. Igen, fogyott (nem, nem zsírból). Néha mondta, hogy nem tud aludni, mert annyira ver a szíve, mintha rohama lenne, kiveri a víz. Plusz ehhez hasonlók.Aztán kiderült a dolog, majd ő is belátta, hogy veszélyes ,,játékot" talált magának. A lényeg, hogy szellemileg és fizikailag is többet vesz el mint amit ad.
2011. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%

Ha koplalsz, akkor a test először az izomból nyeri az energiát, tehát az izomtömeg csökken. Értelemszerűen, ha a gyógyszer szedése mellett sportolsz, és a napi kalóriabevitelt is egy ésszerű szinten tartod (nem drasztikusan alacsonyan), akkor elérhető a zsírégetés.

Azt viszont nem értem, hogy aki nem tud építő jelleggel hozzászólni egy témához, az miért pazarolja az energiáját arra, hogy leteremtse a kérdezőt (vagy azt, akit érint a dolog)

Hozzáteszem, én nem szedem a gyógyszert, egyszer próbáltam, nem fogyókúrás céllal

2011. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az adipex egy nagyon veszélyes vízhajtó tulajdonképpen. Sürgősen felejtsd el!
2011. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

az Adipex nem vízhajtó, a hatóanyaga Phentermine, aminek hatása hasonló az amfetaminéhoz. (ezért is okoz álmatlanságot, gyors szívverést, "pörgést")

Az agyban csökkenti az éhségérzetet. Működése közben a szervezet adrenalint is termel, ami a zsírsejtekben lévő raktározott zsír lebontását okozza, de ez a hatás szinte elhanyagolható.

2011. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez igaz, de nagyon erős vízhajtó is egyben. Hatására felgyorsul az anyagcsere, annak pedig ez egyenes következménye. Először mindig a víz távozik az emberből, ez szimplán biológia. Majd a víz hiány következtében lépnek fel a különböző tünetek.
2011. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Én szedem az Adit, az első nap sokszor felébredtem, de ez teljesen megszünt, őszintén szólva, hogy lekopogjam, nekem a szájszárazságon kívül semmi más mellékhatás nincs. Mivel száraz a szám, ezért iszok, így a napi 3-4 liter víz gond nélkül megvan. Tudom, hogy keveset eszek, de mégis úgy érzem van erőm. Heti 5-6x edzek 50 percet: kardio és súlyzós edzés. Nagyon szépen formásodok, a popsim megemelkedett, kikerekedett, a karom szép izmos, érzem, hogy a hasam is izmos, de még van rajta zsír, ezért nem látszik. Az emberek azt mondják rám, hogy sugárzok, ami annak köszönhető, hogy egyre csinosabb vagyok, és ettől jól érzem magam. Én úgy érzem, persze én ezt nem tudom megítélni, hogy zsírból fogyok, mivel egyre jobban látom az izmokat a testemen, már kivehető.
2011. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!