Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire megbizható fogyasztós...

Mennyire megbizható fogyasztószer a Reduline36? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Húzós ára van, de ha tényleg használna, nem sajnálnám érte.

Állitólag 100%-os természetes anyagokat tartalmaz, de már sok visszaélésről olvastam, alig hiszem el, hogy mellékhatása ne legyen.

[link]


2011. máj. 3. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok, hogy ha ezek a szerek hatásosak lennének, akkor lenne még ducibb, kövér ember a földön.


Nem nagyon bírom a Norbit, de láttam egyszer vele egy interjút, amiben elmondta, hogy ha kiadna valami nevével fémjelzett csoda tablettát sokszorosan gyarapíthatná a vagyonát, de nem teszi mert egészségeset, tartósat nem lehet előállítani. Jó lenne ha ezt megértenék az emberek. Helyes táplálkozás és mozgás az alapja mindennek. Befektetés nélkül soha semmit nem kapsz az életben. Hát ezt se.

2011. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt irták garanciális kérdésemre:


"A termék klinikai teszteken és komoly minőség-ellenőrzési folyamaton esett át Németországban, mielőtt megkapta a gyógyászati segédeszköz besorolást és EU regisztrációt.

A termékre természetesen vonatkozik minden hatályos jogszabályban meghatározott idevágó garancia. Azt, hogy ön azt a terméket kapja, amelyet megrendelt, a TVBrands Kft. garantálja, ön ezt a garanciát a vásárlástól való elállási jogával indoklás nélkül is érvényesítheti (17/1999 - II.5. kormányrendelet - távollévők közötti szerződéskötésről).


Mivel a Reduline36 kapszula fogyó termék, ezért bontott csomagra ez a visszavásárlási garancia nem vonatkozik."


Hát ez egy "nesze semmi, fogd meg jól!"

2011. máj. 3. 18:08
 3/12 anonim válasza:
Konkrétan erről nem tudok nyilatkozni, de gy ismerősöm Ausztriából hozatta magának egy időben a fogyasztókapszuláját. Kb havi 10-15 ezer Ft-ért, szal nem is az olcsó fajtát. Aztán kiderült, hogy ez a szer májrákot okozott más használóknál, szal én nem kísérleteznék ilyenekkel. Persze te tudod, de én a mozgásra esküszöm, ha fogyásról van szó, nem az ilyen szerekre.
2011. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

És mi volt a "garanciális" kérdés? Szerintem ez így még nem nesze semmi, vagy mire voltál valójában kíváncsi?

Egyébként rendeltél már azóta? Kíváncsi lennék, ha igen...:)

2011. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
8 munkanapon belül kötelesek vissza venni és vissza adni az árát. Akár fel van bontva akár nincs. Ezt írja elő a jogszabály. Ebből is látszik, hogy mennyire "megbízható" a cég.
2011. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát ebben elég nagyot tévedsz, nézz még egyszer utána.
2011. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Miben tévedek a 8 munkanapban??? A PTK 306. paragrafust és a GKM 2003/49. rendeletet olvasd el okoska mielőtt ilyen baromságokat írsz.
2011. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
És még annyit mivel hobbi szinten fogyasztóvédelemmel foglalkozom és tagja vagyok a fogyasztóvédelmi egyesületnek lehet, hogy jobban tudom mint te. Na meg bőven van olyan ember az ismeretségemben aki napi szinten ezzel foglalkozik, mert ez a munkája.
2011. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Elírtam. Nem a 2003/49 hanem a 17/1999 - II.5. (amit a kérdező is idézett)

Viszont ez is csak ezt köti ki:

hang-, illetve képfelvétel, valamint számítógépi szoftver példányára vonatkozó szerződés esetében, ha a csomagolást a fogyasztó felbontotta;


Akárhogy is egy tabletta se nem hang-, képfelvétel és se nem szoftver. Így ha fel is bontja a tulajdonos kötelesek tőle visszavásárolni.

2011. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Próbálta már valaki ezt a szert (Reduline36)?

Kíváncsi lennék a személyes tapasztalatokra!

Amúgy ha csalás az egész hogy engedik reklámozni a tv-ben?

Ilyenkor hol vannak a fogyasztóvédők?

Én évekig hormon tartalmú gyógyszereket szedtem,ezért híztam meg.

Odafigyelek arra,hogy mit eszek,sportolok is mégsem tudok fogyni!

Nekem milyen tanácsot tudnátok adni?

2012. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!