Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tapasztalatok az Adipexről?

Tapasztalatok az Adipexről?

Figyelt kérdés
Nem azt várom, hogy azt irjátok kedves válaszolók, hogy ne szedjem, hanem eddzek meg ilyesmi, egyszerüen tudni szeretném mik a tapasztalatok, csak azok irjanak légyszi akinek tényleg van tapasztalata. köszönöm!
2011. máj. 31. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak három kérdéssel ezelőttig kellett volna visszamenned.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..

2011. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:

kereső a barátod


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__4..


egyébként meg idiótaság, vagy kamu amiket írkálnak hogy 20 kiló 2 hónap alatt, meg egy hónap alatt 13 asszem, ha nem akkor hatalmas dolog éd gratu nekik, ilyen gyors fogyás szépen szétveri a nőket, és nem most lesz ebből gond, lehet hogy nem is 2 év mulva...


a cucc antidepresszánsnak indult, nincs benne anfetamin _állítólag_ de kikapcsolja az éhség érzetet. gyak koplalsz a teljes kúra alatt. lerobbantja a zsírt ezzel, de hogy milyen károkat okoz... nem egy országban betiltott, itthon se kapható és nem is tervezik a törzskönyvezését. a beszerzése meg kockázatos ilyenformán...


a mellékhatásai meg ennek megfelelőek... extrém túlsúlyra írhatja fel orvos TELJES KIVIZSGÁLÁS UTÁN.


bármilyen rejtett elváltozás vagy lappangó betegség mellett nagyon komoly gondokat okozhat...


nem írom le hogy ne szedd, úgyis te döntesz, de szerintem semmi nem éri meg azt a kockázatot hogy sok helyen valszeg nem véletlenül betiltott, dílerektől csomagtartóból kapható cuccot magadbatömj, ami a végén vagy az vagy nem...

2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem 2 hónap alatt lement 16 kiló ,de iszonyú ideges és hülye voltam tőle !
2011. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!