Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » (Majdnem) 15 évesen milyen...

(Majdnem) 15 évesen milyen fogyasztószert használhatok?

Figyelt kérdés

én a turbó*iétára gondoltam, de várom a további tippeket...

előre köszi a válaszokat ;)


2011. jún. 15. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

semmilyet. Nem létezik olyan módszer, ami hatásos és nem cseszi szét a szervezetedet! Ilyen fiatalon pedig semmi esetre se: - koplalj

- szedj szereket

Diéta és sport a legjobb!

A turb'diétról: Na habbi, nekem ismerősöm csinálta és fogyott is tőle, de visszahízta, amint abbahagyta. Nagy átverés minden, ez az ismerősöm minden hülyeséget megvesz (tabletta, szer), de még mindig kövér: fogyni csak odafigyeléssel és sportal lehet (egészségesen).

17/L

2011. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
miért, milyen mellékhatása lenne ha ilyet szednék?
2011. jún. 15. 18:05
 3/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy az anyagcseréd lelassul, a hormonháztartásod meg felborul.

Életed végéig játszhatod, hogy leadsz 5 kilót, abbahagyod a diétát, felszedsz 10 kilót, fogyózol, leadsz 5 kilót, abbahagyod, felszedsz 10-et.

Az lesz a vége, hogy 20 évesen 80-100 kg körül lesz a súlyod, és a sok koplalgatásnak hála olyan lassú lesz az anyagcseréd, hogy véreset fogsz vizelni kínodban, mire leadsz havonta egy kilót.

Azok a 100kg+ nők, akit az utcán látsz, többnyire így jutottak el a horribilis súlyukig.


A legjobb fogyasztószer ebben a korban a sportcipő. :)

2011. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

a turbó *iéta kamu. Amit te az oldalon olvasol, hogy mennyit fogytak, azokat lefizették, de teljesen más módszerrel fogytak le. A fogyasztószereket, meg ki se adnák 18 éven alul. Egyszer, 16 évesen bementem a gyógyszertárba, hogy vegyek az újonnan reklámozott fogyasztó tablettából és ki lettem zavarva, hogy 18 éven alul nem adnak ki ilyet. De azt mondom, hogy 18 éven felül se vegyél, mert tönkre teszi a szervezeted, ráadásul nem is fogyaszt. Én is hittem ezekben a szerekben, de igazából csak pénzkidobás és csalás az egész, erre akkor jöttem rá, amikor lefogytam.


19/L

2011. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nem érdemes szedni semmilyent. Mindegyik max azért fogyaszt, mert hasmenésed lesz tőle. Nem valami csábító, igaz? Rendes, egészséges étkezés, sport, és semmi baj nem lesz az alakoddal...
2011. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit! Mozogj, és egyél kevesebbet! Esetleg írd fel egy hétig miket ettél, de becsületesen, dekára, számolgasd ki a kalóriákat, és látni fogod, mit kéne csökkenteni.
2011. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
MOZOGJ!! amúgy meg nekem adtak gyógyszertárban cefamadart pedig csak akkora vagyok mint de amúgy meg nem érnek semmit.
2011. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha nem érdemes szedni, akkor minek van külön kategória ezen az oldalon... Ennyi erővel lehetne egy drogos részleg ahol a drogokról pofáznak...
2011. jún. 15. 22:26
 9/24 anonim ***** válasza:
Azért van rá külön kategória, mert az emberek nagy százaléka lusta mozogni, és a lehető legkisebb erőfeszítés nélkül akar a lehető leggyorsabban a legtöbbet fogyni, anélkül, hogy bármit is változtatna az étkezésén. A legtöbb fogyasztószer, csodabogyó pedig ezt ígéri, aminek nagyon sokan be is dőlnek. Elszórnak egy halompénzt, leadnak vele pár kilót, de amint abbahagyják, a duplája jön vissza. Ez senkinek sem tesz jót, főleg nem egy 15éves fejlődő szervezetnek, hogy minden hülyeséggel tömd.
2011. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

igyál mályvateát vagy vegyél kapszulát. az természetes cucc. nekem működik.


egyébiránt 15 évesen nyugodtan el lehet menni sportolni, itt a nyár, más dolgod sincs, minthogy felülj a bringádra, vagy elmenj úszni, kirándulni.


15 évesen én is csak mozogtam, nem szedtem semmilyen csodaszert, és egy nyár alatt fogytam 10kg-t mozgással. ennyi.

2011. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!