Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » (Majdnem) 15 évesen milyen...

(Majdnem) 15 évesen milyen fogyasztószert használhatok?

Figyelt kérdés

én a turbó*iétára gondoltam, de várom a további tippeket...

előre köszi a válaszokat ;)


2011. jún. 15. 17:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kamu,én 15 kilót fogytam tőle. aki visszahízott, az meg utána zabált, mint a vett malac. életmódváltást igényel, igen. amúgy én már 13 évesen is ezt csináltam, szerintem tutijó.
2011. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
jaa, és valószínű hogy lefizettek, bizony! :)))) 16 éves lányt biztos le is lehet.
2011. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Sz.Gina99 válasza:
Semmit. indok: 1. nagy hülyesék, és méreg
2011. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Az ilyen csodabogyókat, meg fogyiporokat felejtsd el,több a károd belőle mint a hasznod, és utána sokkal nehezebb helyrehozni. Ha mindenképpen szedni szeretnél a megtervezett diéta és sportolás mellé valamit, megteheted, a mályvatea jó, kapszula formában is, ha nem szereted az ízét, a szűztea kapszulával vigyázni kell, mert olyan cifrafosást produkálhatsz tőle, hogy nem kell jobb, nem szabad a teljes adagot szedni először, csak fokozatosan. Annak is van teája, keksze, szóval van választék.

Jó dolog továbbá az articsóka tabletta. Én egy olyat szedtem, amiben feketeribizli rost is van, a márkéra sajnos nem emlékszem, de lila a dobozta, ha ez segít. Ez nekem elég jól bejött.

Jók még az anyagcserét fokozó gyógyteák, de ezekkel is vigyázni kell, nem lehet nyakló nélkül inni, ebben kérd ki a boltban az eladó tanácsát, bár még jobb, ha egy természetgyógyászt vagy fitoterapeutát tudsz megkérdezni, de csak ezért nem kell elmenni egyikhez sem, a boltban vannak előre összeállított teakeverékek, bőséges választékban, leírással.


Mindenképpen hangsúlyoznám, hogy ezeknek csak a diéta és a sport mellett lesz hatása, azokat támogatva. Csak teával és a fentebb említett tablettákkal nem érhető el látványos és tartós fogyás, valamint az életmódváltás is szükséges, hogy a diéta után ne jöjjön vissza az egész, nagyon alattomosan vissza tudnak kúszni a kilók, ha az ember nem figyel.

2011. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!