Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » (Majdnem) 15 évesen milyen...

(Majdnem) 15 évesen milyen fogyasztószert használhatok?

Figyelt kérdés

én a turbó*iétára gondoltam, de várom a további tippeket...

előre köszi a válaszokat ;)


2011. jún. 15. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Semmilyet!

De nemcsak 15 évesen, hanem később sem!

A T*rbó-diéta egy nagy átverés. Teljesen legyengíti a szervezetet. Inkább mozogj, sportolj valamit heti 3-4 alkalommal, kerüld a szénhidrátokat (édesség, cukros üdítők, gyorskaják, fehér kenyér), vagy csak minimálisat egyél belőlük. Sok zöldség, gyümölcs, saláta, kefir, teljes kiőrlésű pékáruk, fehér húsok és mozgás. Ennyi. :)

Ráadásul a T*rbó-diétás fehérjepor iszonyat drága. Maga a fehérje nagyon jó, mert segít megtartani az izmokat, de testépítő üzletekben jóval kedvezőbb áron kaphatsz ilyeneket, szerintem azok jobbak is.


26/L

2011. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 specialsound válasza:
Olyan zsírégető nem létezik hogy csak döglesz és eltűnteti a kilókat rólad! Az ilyen tabletták arra vannak hogy adjanak elég energiát a NAPI EDZÉSED alatt és igen végül ledolgozod a zsírod de az a saját mozgásod eredménye.
2011. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
00:01 milyen kapszulára gondolsz? :P
2011. jún. 16. 22:34
 14/24 anonim válasza:

Zia!:) enis 15vagyok és én fogytam 4nap alatt 2-3kilot szűztea kapszulával(a gyengebbel napi 3x2ve)

Ez azértis jó, mert sok van benne, természetes , bármit, barmennyit eetsz, és olcsó is:)!!

2011. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj dagikám:

Két lehetőséged van:

1.Zabálod a chipset meg a kólát a TV,sz.gép elött ugyanúgy ahogy eddig és mellette elköltöd a szüleid pénzének egy részét mindenféle sz*r fogyasztószerre aztán egy év múlva észreveszed hogy lóf*szt sem használt.

2.Gondosan megtervezed az étrendedet(nem kell koplalni) és eljársz edzőterembe vagy úszni futni biciklizni stb.

Ez esetben 1év múlva amikor az 1. pont esetében még mindig dagadt lennél és szegényebb, ebben az esetben már jelentősen vékonyabb lehetnél és nem vertél volna el feleslegesen több tízezer forintot.


Lehet gondolkodni....

2011. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Hallod... Nem kéne, sőt ne dagizzá mert azt se tudod h hogyan nézek ki...

1. nem ehetek otthon chipset

2. napi max 2 órát ülhetek gép előtt

3. megnéztem amit írt az előző válaszoló, és szerintem 1490 ft-be nem halok bele ;)

na csak ennyit és egy kicsit vegyél vissza...

2011. jún. 17. 23:12
 17/24 A kérdező kommentje:
és másik, honnan veszed h én egyszeris éltem így?!? jah csak találgatunk meg okoskodunk de nem észből, csípőből mert úgy az igazi...
2011. jún. 17. 23:15
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem azon van a lényeg hogy chipset eszel e vagy nem, ezzel csak azt akartam kifejezni hogy szarsz a kajádra.

Lehet nem halsz bele 1490Ft-ba, de ismétlem: lóf*szt nem fogsz elérni vele.

Lehet azt gondolod hogy te okos és kivételes vagy és menni fog neked diéta meg sport nélkül is, de nálam sokkal okosabb emberek is megmondják ezt neked akik pl ezzel foglalkoznak.

2011. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nah ugye el lehet ezt mondani normálisan :D
2011. jún. 18. 22:03
 20/24 anonim ***** válasza:

Amúgy a dagikám szöveget kiakartam törölni csak belejavítottam másba is azt meg ott felejtettem:)


Amúgy hiszek abban hogy keményen oda kell mondani ilyen helyzetekben, mert máskülönben csinálja tovább szarul a dolgokat(vagy egyáltalán nem csinál semmit) az ember azt csodálkozik majd ha semmi eredmény.

2011. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!