Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt szedjek...

Milyen zsírégetőt szedjek torna+diéta mellé?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el, akkor 79 kg voltam. Most vagyok 72.7 kg. 173 cm vagyok. 65kg szeretnék lenni.

Szedek Szűztea Forte kapszulát, de nálam semmi extra hatása nincs, napi 1x megyek mint eddig.

Keveset eszek, napi 2x, tornázok mellé. semmi édesség, semmi kenyér.

mit szedjek a Szűztea helyett?


2011. júl. 26. 18:24
1 2 3
 11/28 bix ***** válasza:
frutti: ezt pedig már megszokhattad itt. valaki elkezd izomból fogyni aztán jön verni a mellét hogy bezzeg ti azt mondjátok hogy heti 1 kiló, nekem meg első héten megvan a 8 k@pjátokbe. mindennek megvan az ára, majd rájönnek... kár hogy általában későn. tele van a város (pest) dagadtakkal, meg olyan lányokkal, akik vékonyak, de annyira feszesek mint exkollégám a rekordot jelentő 25 tequila után...
2011. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Fail... azt hittem napi x2 edz :D


De nyuszi, csalódtam benned! 5-6 étkezés semmit nem gyorsít ezt jól jegyezd meg! Ez persze nem azt jelenti, hogy nem érdemes annyiszor étkezni!

Az anyagcserét csakis plusz kcalokkal lehet "felpörgetni"... és azért kell 5-6x kajálni, mert akkor megszok egy rendet a tested és tudja, hogy 1 órája ettem és 1 óra múlva ismét enni fogok, kisebb az esély a bukásra.

2011. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
És ha tudja, hogy minden nap 12kor kap kaját? Vagy így nem működik? :D
2011. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Na ezt még megválaszolom aztán tényleg lépek:

Nem, mert akkor sokkal több idő telik el két étkezés közt... pont ezt vizsgálták egyszer ausztrál tudósok, ha az agy nem kap megfelelő időnként szénhidrátot akkor tudatalatt is csalni fog, hogy a laktatóbb ch dúsabb kaját edd, mondhatni "immunis" lesz a zöldségekre, és egyéb alacsony ch tartalmú kajákra. Ezenfelül a mennyiséggel is csalni fog, nem tudod majd pontosan megbecsülni az adagot.

Persze ha naplózol és mindent grammra pontosan mérsz efelett pedig hatalmas akaratod van akkor egyél csak 3x! Annál kevesebbszer viszont nem érdemes semmi esetre sem mert akkor nem csak az agyadnak nem teszel jót, hanem az izomveszteség is megnőhet.


Nyuszinak meg a magyarázat:

Leptin! Olvass utána... ha tényleg ilyen egyszerű lenne az anyagcsere gyorsítás akkor nem kéne csaló nap bizonyos testzsírszázalék alatt.

2011. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Tényleg, ez nagyon igaz :) Köszi, hogy válaszoltál :)
2011. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én is köszi Szamuráj.. de a csalónapokat azért szeretem. :)
2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Mi az a csalónap? :D
2011. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 bix ***** válasza:

akkor csak csalót eszünk. se szatír se gyilkosok nem megengedettek, nah néha azért be lehet tolni egy negyed irathamisítót, de csak reggel...


amikor azt eszel amit akarsz, kicsit lazítasz és kb belesz@rsz a napba, nem számolsz, eszel reggelire két krémest, tízóraira amit éppen érsz, ebédre csülkös pacalt tokaszalonnával, vacsira meg letolsz 4 sört meg egy családi pizzát:D

2011. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
jesszus... erre inkább nem mondok semmit -.-'
2011. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az uzsonnát kihagytad! :D
2011. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!