Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt szedjek...

Milyen zsírégetőt szedjek torna+diéta mellé?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el, akkor 79 kg voltam. Most vagyok 72.7 kg. 173 cm vagyok. 65kg szeretnék lenni.

Szedek Szűztea Forte kapszulát, de nálam semmi extra hatása nincs, napi 1x megyek mint eddig.

Keveset eszek, napi 2x, tornázok mellé. semmi édesség, semmi kenyér.

mit szedjek a Szűztea helyett?


2011. júl. 26. 18:24
1 2 3
 21/28 bix ***** válasza:
jah tényleg uzsi. hát akkor érdemes inkább a lazább könnyebb kaják jók, jó választás lehet másfél dobostorta becsavarva baconbe, csokimázzal becsavarva baconbe, marcipán réteg a tetején és egy réteg bacon. jó mert tökéletes arányban vannak benne az esszenciális zsírsavak, a vitaminok, a gyors és lassú felszívódású szénhidrátok:) a recept megtalálható youtube-on epicmealtime nál, akik a diéta elkötelezett hívei, és szorgosan változatos receptekkel árasztják el fogyni vágyók százezreit.
2011. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 erica0726 válasza:
Szerintem semmit ne szedj! Tesóm az ilyenektől hízott +15kgt, én pedig 10kgt! Inkább igyál minden reggel natúr kamilla teát, egy idő után besegít az is! Zsírégető hatása van! Vagy igyál 100%os ananászlevet! :))) Ne szedj ilyen marhaságokat!
2011. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 bix ***** válasza:

"Vagy igyál 100%os ananászlevet! :)))"


mert abban aztán nincs iszonyat mennyiségű kalória? vagy az behatol a sírsejtekbe aztán mi van?


1:veszel 100% ananászlevet

2:megiszod

3:??????

4:fogysz!!!


magában semmi nem zsírégető hatású még a zsírégetőnek kikiáltott zöld tea vagy a spéci tápkiegek sem. vagyis de csak annyira minimál mértékben hogy érdemben nem is lehet róla beszélni. mozgás és normális kaja nélkül egyik se hatásos.

2011. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Gondolom nem véletlenül írtad a fogyasztószerek kategóriába a kérdést... :) Én szülés után fél évvel döntöttem úgy, hogy ideje visszanyerni az alakomat, és akkor kezdtem el szedni a 30Days nevű étrendkiegészítőt+szobabicaj, így fogytam le 11 kilót. És akárki akármit mond, nekem bevált, úgyhogy tényleg csak ajánlani tudom. Sok sikert és kitartást!
2011. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 erica0726 válasza:

BIX:

Lehet sok benne a kalória, de az ananászlé zsírégető hatású! akár hiszed, akár nem! :) persze nem a pancsolt ananászlére kell gondolni!

2011. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 erica0726 válasza:
2011. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Nagy Sándor Norbert válasza:

Tűzet

gyújts tűzér és rakd fölé a zsírodat

Garantált hatás!! :DD

2011. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az egészet amit itt levágtatok de ismét egy idióta punci: "BIX:

Lehet sok benne a kalória, de az ananászlé zsírégető hatású! akár hiszed, akár nem! :) persze nem a pancsolt ananászlére kell gondolni!"

NINCS ILYEN ÉTEL VAGY ITAL AMI ZSÍRÉGETŐ LENNE! Fejezzétek már be ezt a hülyeséget!

2011. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!