Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedte már valaki az APPETITE...

Bobetta kérdése:

Szedte már valaki az APPETITE STOP nevű tablettát? Én tegnap vettem, kíváncsi lennék rá mlyen hatása van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 04:00
1 2
 11/13 bix ***** válasza:

mire volt jó vagy miben segített? 1400 kcalt pl ha beviszel (mert valamennyit be kell, és 1200 alá nem megyünk...) akkor miben segít? igazából értelmes keretek között abba rengeteg kaja belefér. tehát hacsak nem extrém zabagép az ember teljesen fölösleges csökkenteni az étvágyat, mert a megfelelő edzésteljesítményhez enni kell. edzés mellé pl lcarnitin ami jó ha maximalizálni akarod viszonylag a fogyást. az az aktivált és már bekötött zsírsavak szállításában segít, nem csodaszer. de ahhoz is aktiválni kell a zsírt, azaz edzeni kell.


edzés mellé étvágycsökkentőzni nem éppen jó ötlet.

2011. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem szapultam a kérdezőt, csak leírtam, hogy a fogyasztószerek készítői az egészségükre mit sem adó, lusta emberekből élnek.

De most komolyan, mennyit ér egy ilyen vacak? Szeded, amíg le nem mennek a feles kilók, befejezed, és aztán szépen visszajön minden.

2011. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Akit érdekel Appetite Stop hozzám nyugodtan fordulhat bizalommal privátban. A neten hirdetett árnál olcsóbban természetesen...
2011. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!