Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slim greenline 700-ról olvastá...

Slim greenline 700-ról olvastátok a cikket?

Figyelt kérdés

Valaki használta/használja már?

[link]


2011. szept. 4. 07:28
 1/8 A kérdező kommentje:
2011. szept. 4. 07:29
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem kérdés, hanem apróhirdetés vagy hirdetés
2011. szept. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak arra lettem volna kiváncsi érdemes-e megvenni?Csak nem jól tettem fel a kérdést.Bocsi!
2011. szept. 4. 08:10
 4/8 anonim válasza:
Számomra az se derült ki a honlapról, hogy miből áll a termék acai....picit gyanús is honlap számomra, rendelni nem rendeltem, azért kíváncsi lennék, hogy valóban visszafizetik az árát a terméknek ha nem jön a fogyás! Én ezt a terméket használtam és segített: [link]
2011. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok, engem is érdekelne 14 kiló fogyás 1 hónap alatt:), pláne 100% pélnzvisszatérítési garanciával. Én az összetevőit ugyan megtaláltam, valahova kattintottam, s feljöttek az összetevők, ki is másoltam, megosztom veletek:) : "kapszula Slim Greenline 700 tartalmaz: Krómium 75 mcg, Zöldtea kivonat 225 mg, Koffein 200 mg, Acai kivonat 50 mg, L-teanin 8 mg". Azt hiszem 1 kaszuláról volt szó, kimaradt a kijelölésből, bocsi:) De most újra kerestem, s már nem találtam:(. Ami viszont nekem inkább nagyon gyanús: nincs semmilyen elérhetőségük, címük, telephelyük, telefonszámuk felsorolva, semmi. Ha nem dobom le azt a 14 kilót, s kérném vissza a 100%-ot:), akkor kitől, hogyan tegyem? Én is szívesen vennék tapasztalatokat, hogy segített-e, vagy, ha nem, tényleg vissza lehet szerezni az árát?
2011. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előző vagyok...

Na, keresve az összetételt, mit találtam (a szerződési feltételek között):

"4. Bizonyos termékekre '110%-os garancia' van érvényben. Erről az információ az Oldalon mindig jól látható helyen kerül feltüntetésre: Amennyiben a legalább 2 csomagot rendelt, és a kúra eredménytelennek mutatkozik, akkor a Fogyasztónak joga van egy bontatlan csomag árának visszatérítéséhez. A csomag visszajuttatását követően a Fogyasztó által megadott bankszámlára a termék akciós árának 110%-a kerül átutalásra. A csomag ára, mint a termék (szállítási költség nélküli) átlag ára kerül kiszámolásra, a szállítási költséget pedig a Rendelést megtevő Fogyasztó állja."

Itt már ugyan 110%:) szerepel, de hát látszik, hogy durva árverés. Érdemes elolvasni az egészet. Nem kéne perelni a céget a külső, megtévesztő szövegért? Ja, persze, nincs kit... :) Csak azt nem értem, ha tényleg hatékony a cucc, miért kell még pluszban meg is téveszteni a jónépet? Mert engem is érdekelne, de így, tuti nem veszek tőlük.

2011. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A tudj meg többet fülön van az összetétel (ha valakit még érdekel) [link]
2011. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem rendeltem,de így már tuti nem is fogok!Köszi.hogy írtál!
2011. szept. 17. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!