Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nektek milyen fogyasztó...

Nektek milyen fogyasztó tabletta vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

hány kg-tól tudtatok megszabadulni és kb mennyibe került ?


a tabletta mellet sportolnék, meg persze kerülném a zsíros ételeket...


2011. nov. 6. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha diétázol és sportolsz akkor teljesen felesleges a tabi. Semmit sem használ egyik tabletta sem,de komolyan,én már próbáltam egy jópárat és csak a pénztárcám karcsúsodott.
2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én olyan 8-10 kg-tól szeretnék megszabadulni... és szerintem az h esténként eljárnék biciklizni meg naponta felülnék 30-40-szer nem hiszem h sikerülne elérnem ezért szeretnék egy tablettát is ami kicsit segíthet. Esetleg étvágy csökkentő vagy valami ami nektek segített pár kg-tol megszabadulni
2011. nov. 6. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:

30-40 felülés, kis futás? ez semmire sem elég.


szerek amikre gondolhatsz: vannak drogok, ezeket általában nem forgalmazzák M.országon, ezek az éhségközpontra hatnak, nem leszel éhes. természetesen nagyon erősen negatívan hat az egészségre http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__23..


vannak még természetes összetevőjű holmik, ezek általában nem használnak, illetve zsír megkötő rosttabletták, ezek megakadályozzák a tápanyagok normális felszívódását.


próbáltam úgy írni, hogy látszódjon minden ilyen termék hátránya is. legegyszerűbb annyit enni, amennyire szükséged van, és akkor kíméled a pénztárcádat. illetve némi szénhidráttal kevesebbet, és akkor szépen elkezd fogyni az ember, ráadásul inkább zsírból, ellenben sok már "módszerrel" amik valamilyen módon éhezést okoznak.

2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet veled egyet első hozzászóló, én sportoltam, diétáztam, kerültem a zsíros ételeket, este már csak zöldséget ettem, mégsem ment le semmi... :( Ellene vagyok a fogyókúrás készítményeknek, de nagyon el voltam már keseredve, és úgy gondoltam, hogy mégis megpróbálom, hátha... És sikerült :) Metabol Fortét kezdtem el szedni, mellette ugyanúgy futottam, tornáztam, és oda figyeltem az étkezésekre, és láss csodát! Sikerült! 12 kilót fogytam 5 hónap alatt, ami azóta sem jött vissza. Persze azóta is futok - bár már ritkábban- de az étrendre azért oda figyelek. Szóval, van akinek nem elég a sport, meg az egészséges életmód a fogyáshoz, kell valami rásegítés :) Kedves kérdező, hogy a kérdésedre válaszoljak, nekem a fent említett étrendkiegészítő fogyókúrás tabletta vált be :) Kívánok neked erőt és kitartást, és hidd el, sikerülni fog!
2011. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Metabol Forte vált be :) Előtte próbálkoztam már egy másik készítménnyel is, azzal pontosan 0 kiló ment le, hiába diétáztam én, meg sanyargattam magam... A Metabolt kolléganőm ajánlotta, hogy az anyukája fogyott vele, úgyhogy gondoltam hátha nekem is bejön. És be is jött :) Igaz, ez még tavaly előtt volt, de úgy tudom még mindig lehet kapni (nekem szerencsére azóta nem volt rá szükségem ;) )
2011. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!