Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductillal kapcsolatos...

Reductillal kapcsolatos tapasztalatok? Ki szedte? Hogy használt? Mennyi idő alatt, hány kgról mennyire fogytatok?

Figyelt kérdés

CSAK AZ ÍRJON, AKI HASZNÁLTA!!!!!


OKOSKODÁS NEM ÉRDEKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL!!!



köszi:)


a használható infókat várom:)


2011. nov. 14. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
miért hiszed, hogy az okos írás használhatatlan? (nem akartam külön kérdést kiírni, de ha megválaszoltad akkor persze nyugodtan töröltesd ezt a HSZ-t) :)
2011. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem erről van szó, csak ha feltesznek egy ilyesmi kérdést, kapásból a magyarázások jönnek, nem a kérdésre a válasz.
2011. nov. 14. 22:38
 3/24 anonim ***** válasza:
Pár éve szedtem, de csak néhány hétig. Nem fogytam tole, de a vérnyomásom felment tole és ossze-vissza kalimpált a szívem. Úgy tudom az EU-ban már be is tiltották, mert sokaknak kiakadt a szíve tole.
2011. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

de sokan ettől még fogytak vele, mert ha jól tudom elveszi az étvágyat, ez tény.

más pozitívumot nem lehet írni, és ez az étvágy dolog is elég kétélű, hiszen étvágy nélkül lehet túl keveset eszik az ember.

2011. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
tényleg ennyi a hatása, anyukám is szedte, de nem fogyott vele. pont azért, mert hiába veszi el az étvágyat, aki kövér, az általában nem azért az, mert folyton éhes! pótcselekvés, hogy mindig ennie kell valamit, unalmában. ezen meg a gyógyszer sem segít, ezen önerőből kell változtatni...
2011. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"étvágy nélkül lehet túl keveset eszik az ember."

Ez az egyik ok, amiért letettem róla (bár nem a Reductilt néztem ki, hanem a másikat), a másik ok meg pont, amit az utolsó írt.

Hogyha az embernek a szeme kívánja, és megszokásból megeszi (pl édesség, csokoládé... azt nem éhség miatt esszük általában), azon úgysem segít semmilyen gyógyszer.

(Nekem a kcal számlálás vált be.)

2011. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
odafigyelés (kcal és tápanyag számolás) plusz a magánélet rendbetétele (pótcselekvések elhagyása, lelki béke) több megközelítés, mindegyik előbbre visz.
2011. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Akkor szedtem, amikor még őrült drága volt, megfeleztem a kapszulákat és majdnem megdöglöttem bele, mert nagyon felpörgetett és nagyon rosszul éreztem magamat idegileg. Zaklatott voltam, ideges és féltem, nem tudni, mitől. aq végét leengedtem a budiba, mert lehet, hogy kövér vagyok, de nem voltam idegbeteg.
2011. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia, én az adipexet szedtem, nem a reduktilt, de azzal jó tapasztalataim voltak. Szépen beindult a fogyás és sikerült is tartanom az (egészséges!) diétás étrendemet. Nem voltam éhes. A szívem csak addig kalimpált amíg megittam mellé a napi 4-5 kávémat. A kettő együtt sok volt. Utána kutya bajom sem volt. Én az adipexet ajánlom, a reduktilról nem sok jót hallottam.
2011. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én az ehhez hasonló Minimectilt szedtem 3 hónapig kb, imádtam, nem voltam éhes így nagyon könnyen tudtam tartani a diétámat. 3 hónap alatt 10 kg-ot adtam le és rá 1 évre híztam vissza (a figyelmetlenségem miatt).

De ezeket már kivonták a forgalomból teljesen ha jól tudom.

Én utoljára a Hoodia-val fogytam szintén így és ennyit. Most újra nekiállnék, de félek, mert 4 hónapja hagytam abba a fog.gátlót, babát szeretnénk és most nem tudom hogy mi tévő legyek, szedhetem-e addig míg babás nem leszek. Muszáj lenne leadnom legalább 10kg-ot, mert az elmúlt fél évben nagyon meghíztam.

2011. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!