Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Reductillal kapcsolatos...

Reductillal kapcsolatos tapasztalatok? Ki szedte? Hogy használt? Mennyi idő alatt, hány kgról mennyire fogytatok?

Figyelt kérdés

CSAK AZ ÍRJON, AKI HASZNÁLTA!!!!!


OKOSKODÁS NEM ÉRDEKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL!!!



köszi:)


a használható infókat várom:)


2011. nov. 14. 22:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
elvben szedheted, ha ilyen felfogásban állsz a gyógyszerekhez, akkor úgyis mindegy.
2011. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én is az adipexet szedtem női családtagjaimmal együtt, csak ajánlani tudom. Mindegyikünk le tudott fogyni vele (70 kg-os kategória vagyunk, 10et simán ledobtunk pár hét alatt). Mivel sajnos azt most nem lehet beszerezni, reductilt rendeltem, és úgy érzem nagyon hasonló az adihoz. Remélem ezzel is menni fog. Kúraszerűen alkalmazom, 1 hónapnál tovább még nem nagyon szedtem. Vannak mellékhatásai, amiket én jónak élek meg, eleve pörgős ember vagyok, szóval az energia és a jókedv engem nem zavar. A vérnyomásom egyébként is alacsony szokott lenni, a kávét utálom, szóval nekem amiatt is jól jön.

Akarat is kell persze, ahogy azt Norbiék is megmondták, a fogyásban csak 20%-ot jelent a sport, a többi az étkezés. Én egyébként se zabálok napi 4000 kalóriát, aki akinek az a természetes, nyilván akkor is enni fog ha nem éhes. Az is sokat segít, hogy szomjas leszel tőle, és könnyebb lesz meginni a napi min. 2 litert (persze sokat kell wc-re járni). Én pl. nem rajongok a zöldség, gyümölcsökért, de ezek mellett kifejezetten kívánom, így könnyű tartani egy egészségesebb étrendet.

2011. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdezted, hogy mennyi idő alatt. Igazából már az első naptól érezni fogod a hatását. Sokan nem bírják a pörgést, azért panaszkodnak rá, ettől idegesnek is érezhetik magukat. Viszont ezt a pörgést könnyen lehet sportba fektetni, ami szintén előnyös. Sokszor egyél keveset, amikor csak éhes vagy, ha feleslegesen nem eszel, akkor 1-2 hét alatt már érezhető eredményt lehet elérni. Persze a kiindulási súly nem mindegy.
2011. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
az ilyen szerek soha se mukodnek ! jobb ha tudod persze ez lenne a legkonyebbik ut csak van aki megszivja mert a genetikaja olyan hogy konnyen hizik van aki sokat eszik pl en 12 eves vagyok megis egy nap 20 toltot kaposztat ettem a nagyobbik fajtabol megis egy szal bel vagyok kutatasok bizonyitottak hogy mikor egy hetig egy cella szerusegbe zartak diakokat es minden nap otszor ettek nem volt szabad tornazzanak hanem egesz nap tevezni es gepezni volt szabad neki azta a muszerek kimutattak hogy az eggyik ember ugyegeti a kaloriat mintha mozogna es ez szabalyellenes lett volna de beneztek es az ember fekudt es tevet nezzett mikozbe egette a kaloriat es a het utan egyesek 4-5 kilot hiztak volt aki csak eggyet megis ugyan annyit evett mint a tobbi akkor mirol beszelunk
2011. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ az anyagcsere, ez más kérdés. nyilván a legegészségesebb út, ha valaki úgy étkezik és edz, hogy gyors legyen az anyagcseréje, így nem kell az étvágyát mesterségesen szabályoznia.
2011. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Én szedtem a Reductilt(közepest) kb. 2 éve ezelött, na mit mondjak, nagyon lefogytam, kb.3 hét alatt 10kg, figyelembe kell venni, a szedés alatt nem alszol, nem eszel, nem tudsz vécézni,pörögsz, szóval olyan mint a speed kábitószer...és ... a gyögyszer szedés után nagyon hamar rászoktam a speedre, pedig elötte soha nem csináltam.és amikor abbahagytam( ami nagyon nehéz volt), szépen lassan visszajöttek a kilók :) Természetes módón kell fogyni, nem droggal
2011. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
ez igaz en se ajanlom a szereket amint mar emlitettem tudom hogy nem konnyu de az anyam is termeszetes uton fogyott es viszahizta sot meg tobbet is pedig nehez volt de aztan elkezte szedni a szereket fogyott sokat es rakattant o nos belehalt a gyogyszerekbe igy maradtam en fel arva:-( nekem is nehez errol beszelnem mert ezt is konnyek kozott irom eddig azert nem emlitettem a vilag is elottem oszeomlott a mottom az volt inkabb a halal mint anya nelkul noni fel.
2012. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Már hetek óta szedem a Red-et, és igazából semmi. Meg sem közelíti az adipexet
2012. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ilyenek a light drogok.. mai ember meg sem érzi. extasy, speed a minimum már ami kell hogy kiüsse az étvágyat egy mai fitalból, vagy zsírdús felnőttből.
2012. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__2..

nincsenek fogyasztó szerek! hány 1000X kell még leírni? minden egyes embernek le kell ezt írni? az közel 7 milliárd!!

2012. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!