Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírégetőt ha szedek megfelelő...

Zsírégetőt ha szedek megfelelő edzések diéta és ami kell, szoval ezek mellett menyiben segít?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy ha nem szedem akkor lefogyok, tudoméisén,3 kilót, akkor ha emellé szedek zsírégetőt, akor ennek segítségével mennyit fogok még pluszba fogyni. Mert ha fél kilót szed le rólam pluszba az alap diéta fogyási hatása mellett akor az nem nagoyn éri meg a 6000 forintot. Szoval:D
2011. dec. 16. 21:27
1 2
 11/12 Krisz85 ***** válasza:
Nézd, amennyiben a kaja rendben és minden más is, akkor szépen le fogod pulcolni magadról a zsírt, a zsírégetőket akkor szoktam én speciel bevetni amikor a diéta nagyon a végén járok és az anyagcserém sem az igazi már, hozzáteszem, hogy pl a stimuláns zsírégetőktől én rosszul vagyok, remegés, hőhullám, szédülés stb..., így nálam l-carnintin és tea-x kivonat jöhet szóba kizárólag, de nem is kell több, a kaja a lényeg, hogy tudd mit miért eszel meg, és mikor. (meg persze edzeni sem át ha edzel! .-)
2011. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A legjobb zsírégető a rendszeres és intenzív testmozgás és a cukrot el kell felejteni, a fehér lisztből készült élelmiszereket szintén. burgonyát szintúgy.


A test fenntartásához szükséges energia nagyobb részét fehérjékből érdemes biztosítani. Az étkezések között mindig kell két-három óra szüntet tartani, nem csipegetünk közben. Ja és nem koplalunk, mert az a saját izom tömegünket ebontja le és emészti fel energia forrásként, ha nincs megfelelő mértékű fehérje bevitel.

Ezek fontos dolgok.

2015. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!