Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Káposzta leves kapszulát hol...

Káposzta leves kapszulát hol lehet venni és mennyiért?

Figyelt kérdés
Káposzta leves kapszulát hol lehet venni és mennyiért?nem internetes rendelésre gondolok...
2012. febr. 3. 21:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
0%

"kérdezte valaki?:) mert én a kommentek között nem látom hogy kikértem volna a véleményed:)"


te a való életben is ekkora nyomoronc vagy? TE kérdezted a véleményünket, leírtuk hogy nincsenek csodaszerek, te pedig nem hogy tanulnál az okosabbak tanácsából, hanem még kötözködsz. hogy lettél te ilyen? vernek otthon??

amúgy sikerült már lefogyni? szerencsétlen..

2012. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nash14 én tudod az olyanok véleményét kértem ki akik tudják hogy ez mi és szedték már.nem az olyanokét akik csak sértő megjegyzéseket tudnak írni.Ahgy észre veszem nektek nincs magánéletetek?mert szabadi ídőtökben ide írtok megjegyzéseket.Grat grat!:D
2012. febr. 9. 15:04
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Tehát aki ír valamit a gyk.hura annak nincs magánélete... logikus, legalább annyira mint a káposztád :)

Nem tudom feltünt e de én érveket hoztam fel. Ha halvány fingod is lenne róla mi az a káposzta leves kapszula akkor tudnál ellenérveket felhozni. De nem tudsz, mert nincsenek is. Azt nem értem akkor mégis miért ez a makacsság.


Ez az egész olyan mintha trágyából akarnál házat építeni, de csak annak a véleményére lennél kiváncsi aki már próbálta, mert aki még nem próbálta az biztos nem ért az építéshez.

2012. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt a kapszulát képzeld el:) azért nem hozok fel neked érveket mert nincs rá szükség.és igen ,annak el sem tudom képzelni hogy miért szórakozás ide írogatni....én csak annyit kértem hogy aki már vett ilyet az hol vette...ennyi....ugyanis az egyik barátnőm vett ilyet neki hatásos volt...elég sok időt megspóroltunk volna azzal ha nm írjátok ide a sértő megjegyzéseteket....nem gondoltam volna hogy ez ilyen nagy kérés!
2012. febr. 10. 23:40
 15/20 anonim ***** válasza:
46%

A kapszula összetétele nem számít, értem. Akkor vegyél tiktakkot, csak kérd meg hogy cimkézzék át.


Ilyesmit elsősorban netről lehet rendelni (asszem nem vagy rá kiváncsi hogy miért). Jobbat nem tudsz tenni minthogy megkérded a barátnődet, meg bejárod a környezetedben lévő üzleteket, patikákat. Legalább pár eladónak mosolyt csalsz az arcára. Vagy kérd meg barátnőd hogy rendeljen neked és kifizeted.

2012. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Én eddig csak internetes webáruházakban láttam, boltokban nem hiszem hogy árulnak.


[link]

[link]

[link]

[link]


Hasonló termékek:

[link]

2012. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozzál az ennyire negatív emberekkel!

Biztos vagyok benne, hogy 100kg felett vannak és irigységből írnak ennyire primitív kommenteket, mert gondolom most is éppen tömik magukat a monitor előtt! :D


A kérdésedre válaszolva: drogériákban vagy gyógynövényboltokban beszerezheted, 2000Ft körül is kapsz már.

Sok sikert!

Üdv

2012. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez tök jó, tényleg épp tömöm a fejem a monitor előtt :D

Csak azt nem értem mire lennék irígy, tegyük fel kövér vagyok, a kérdező is az nem?

2012. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Arra, hogy neki van akaratereje ahhoz, hogy legalább megpróbáljon lefogyni.

Ellentétben veled, aki csak zabálni tud és hizlalni a gép előtt a hátsóját...de jól teszed...biztos el lehetsz keseredve, mert gondolom bottal nem piszkálna meg senki! :D Szóval további kellemes időtöltést, vigyázz ki ne durranj, Röfi! :D Na pá

2012. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azt nevezed te akaraterőnek hogy káposztaleves kapszulát próbál venni?

Hát ez eszméletlen XD

Amugy most is épp zabálok. Naponta 7szer eszek ilyen az étrendem. Ne kérdezd meg mi az az étrend ezek után nem magyarázom el.

2012. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!