Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztó tablettához valami...

Fogyasztó tablettához valami vény kell?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát a csirkemell és a túró azt hiszem nem vényköteles, de a zöldségekhez talán már kell orvosi rendelvény:S
2012. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
nem kell,de szerintem többre mész az egészséges táplálkozással és egy kis mozgással,én kipróbáltam 6000 Ft volt a tabletta,mondhatni hatott...totál koncentrált hányás szaga volt,utána órákig nem tudtam enni...
2012. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkét választ, de szeretmném hangsúlyozni, hogy választ kértem, nem véleményt. aki leírja a véleményét, de ad váalszt is, annak köszönöm szépen, de az elsőnek, aki gúnyolódva NEM ad választ, anank nem tetszett annyira a válasza. adj választ egy kérdésre, ez az elsődleges, aztán esetleg a véleményed mondd el. kösz
2012. febr. 3. 23:02
 4/16 anonim válasza:

Nem kell.


Ha most esetleg jöhet a véleményem, akkor az az lenne, hogy rendkívül komplex hormonális és anyagcserezavarokat okoz a nagy részük, ill. a mozgásnál és a diétánál a hatékonyságuk is lényegesen rosszabb. Szóval, ha lehet, inkább ne.

2012. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nem kell vény. mivel NEM léteznek fogyasztó tabletták.

fénykardhoz sem kell fegyvertartási engedély.

2012. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 *gin* ***** válasza:
Aczél :D
2012. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nem működnek, de léteznek. fénykard is létezik, csak műanyagból van. :P
2012. febr. 4. 01:27
 8/16 anonim ***** válasza:

jaa bocs.

akkor, a műanyag fénykardhoz nem kell vény, mint ahogy a placebogyókhoz sem.


egyébként: [link]


de nem, én a műanyag fénykardot nem nevezném fénykardnak, mert nem lehet levágni vele egy ember fejét, nem éget át vasat etc.

ugyan ezt bármelyik ananászos fahéjas bogyóra, fűszernek még csak-csak elmegy, de mivel elfogyasztás után semmi különös nem történik, pláne nem a testzsír aránnyal, így.. eléggé 'műanyag' a kardos hasonlat analógiája szerint.

2012. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaj Aczél, már megint olyan buta vagy. Hát miért lenne ráírva, hogy fogyasztó tabletta, ha egyszer nem fogyaszt?? Jössz itt az okoskodással állandóan... pedig az egyszeri ember mindenre bogyót szed, nem tudtad? Tegnap láttam a tévében jó kis BIO-CLA animációt, abban volt hogy a nőről leOLVADT a zsír miközben aludt! Na! Hát hazudnának neked a TV-ben?
2012. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem nem :D Chuck Norrisnak sem, de az átlag embereknek ki tudja? :D
2012. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!