Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex Retard tbl. Mi a...

Adipex Retard tbl. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mellékhatások? Alvási problémák mennyire várhatóak,elég rossz alvó vagyok így is, de a duciság se túl előnyös. :-(
2012. febr. 8. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Sportról, mozgásról mi a véleményed?

..és a fél disznó megzabálásáról?

2012. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiccccsávó menj másik lapra, tudom ajánlani a sexi oldalakat, ott olvassál neked való kérdéseket.
2012. febr. 8. 19:16
 3/12 anonim válasza:
szia. én is ezt szedtem és egy hét alatt lement 3 kg, sztem nagyon jó egyáltalán nincs éhségérzete tőle az embernek(legalábbis én így voltam vele) most újra elkezdem majd és hát nálam is az alvással volt probléma de ki lehet bírni a cél érdekében szerintem:D csak vigyázz vele mert elég sok hamisítvány van:S
2012. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A hamisítványt honnan lehet megtudni, hiszen neten rendeled??
2012. febr. 9. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Az alvási problémákat miért viseled el jobban, mint az izomlázat? Komolyan kérdezem.

Nem véletlenül van betiltva, hidd el a szívproblémák amik nem most jelentkeznek majd sem előnyösek, és a mozgás nélkül ledobott kilókkal megjelenő lógó bőr és striák sem.

Gondold át mégegyszer! :)

2012. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos 38 felett már nem könnyű a fogyás, tornával lemegy pár kiló de aztán megáll és nincs tovább.Szeretnék még min. 5 kg leadni,hát ezért. A szer nincs betiltva ezért lehet vásárolni.
2012. febr. 9. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Hol lehet vásárolni Magyarországosan legálisan?
2012. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

basszus!

38 felett nem könnyű a fogyás? ezt melyik afrikai éhezővel sikerült megbeszélned? vagy ez saját tapasztalat?

egyáltalán mit tettél eddig a fogyásért????

bassz.us!

van fogalmad róla, mennyi lehet a napi energia igényed? de ha már fogyni akarsz, akkor lehetőleg pontosan!

és az alatt táplálkozol? egészségesen, napi 1-1,5g/ttkg fehérje és minőségi zsírok bevitelével, vagy ezek le vannak sz.arva, jók a drogok?

igen, a Zadipex is drog. hasonló hatóanyaga van mint bizonyos diszkódrogoknak. ezeknek étvágytalanság az egyik mellékhatásuk.

az a véleményem, hogy ha valaki étvágytalan, bármilyen oknál fogva, akkor túl keveset eszik, koplalni fog, elkezd izmot lebontani a teste, zsírt raktározni, lassul az anyagcseréje, és alapból beteg lesz.

még a gyógyszer egyéb mellékhatásaival egy teljesen jó kombót kapunk ahhoz, amit én lassú emberkínzásnak neveznék. ha lenne pár hónapom, és egy ember akivel eljátszadoznék, lehet nyomatnám neki az adit. pár hét után, szívproblémákkal, álmatlansággal, egyre inkább a halálért könyörögne. és ez a kínzás lényege.


de sok sikert Neked, csak kis tudatosság kéne hogy mit és mennyit eszel, helyette többet ennél egy gyógyszerrel.. biztos sikeres út ez is.. :(

2012. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy van igazad is. Nem foglalkozom a kalóriákkal, nem számolgatok, nem vagyok beteges diétázó,viszont 18 után nem eszem és előtte sem "egy fél disznót" ja és nem zabálok édességet sem.Tudom,tudom krumplit tésztát sem szabad meg fehérjét sem. Végül is az Adipex gyorsabb és 1 hó alatt az érrendszerem se mondja fel a szolgálatot. Köszönöm a válaszokat és örülök, hogy az emberek figyelnek egymásra.:-)
2012. febr. 10. 13:23
 10/12 beus009 válasza:
Emberek! Nem az volt a kérdés hogy kinek mi a személyes véleménye a gyógyszerről, hanem szerintem a tapasztalatokra volt kíváncsi a kérdező! Most ne menjünk bele, hogy a "legális" fogyasztószereknek, amik mellesleg méreg drágák és NEM fogyasztanak le, milyen mellékhatásai vannak! VÁLASZOM: 2 levéltől 3 hónap alatt 13 kilót fogytam és most 53 kilósan köszönöm szépen, jól vagyok! :)) (keringésem mindíg is rendben volt, vese cisztám van, de a szedés nem váltott ki semmilyen panaszt, másról meg nem tudok) Éhes-álmos nem leszel tőle, engem feldobott - főleg a tudat hogy fogyok. Marha sokat fogsz inni és maradj lehetőleg WC közelben a sok ivás mellékhatása miatt ;) Sok sikert
2012. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!