Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mennyi idő után indult...

Kinek mennyi idő után indult be a fogyás a Slimfit kapszulával?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 20:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nálam 11 kiló ment le két hónap alatt,de mondjuk én jártam mellette edzőterembe is.
2012. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Én mikor elkezdtem fogyózni,először a konditermet próbáltam ki, be is indult a fogyás,de nem volt olyan gyors,mint ahogy én elterveztem.Úgyhogy megvettem a slimet egy hónap kondizás után,persze a kondizást akkor sem hagytam abba,és valahogy gyorsabb volt a fogyásom így kiegészítve.Kb. két hét után éreztem a hatását.

2012. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Löketnek edzés mellé mindenképpen jó,én úgy használtam,segít a zsírbontásban.
2012. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én napi két kapszulát szedek, mellette 2-3x iszom (naponta) almaecetes, mézes vizet. (1 evőkanál almaecet, 1 kiskanál méz és ízlés szerinti víz. nem a legfinomabb)

egyáltalán nem vagyok éhes, eszméletlenül csökkenti ez a kettő együtt az étvágyamat.:))

2013. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!