Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha alapjáraton nagyon keveset...

Ha alapjáraton nagyon keveset eszem, hogy tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

államvizsgára tanulok, már egy hónapja alig eszem pár falatot, egy szenyó és kész kb. meg mandarin, narancs, de az is max 2-3 darab egy nap... és egy dekát nem fogytam... pedig se nem kávézom, se semmi... :/

oké, néha megeszek egy kis csokit, de összesen egy hónapban kb. 2-3 táblát, de nem egyszerre, csak 2-3 kockákat, azt is azért, mert karácsony volt és sokat kaptam.

az tény, hogy a tanulás mellett most nincs energiám mozogni, de mindig azt mondják, 80% az étkezés... na, most kb. semmit se eszem, és nem fogyok... akkor hogy van ez? pedig van feleslegem bőven, 160cm-hez 77 kiló vagyok... :(


már arra is gondoltam, rendelek valami '"csodabogyót" de a legtöbb az 'étvágytalanításra' épít, nekem meg az alapból nincs... :/


2013. jan. 1. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A zsírvesztésre rohadt alkalmatlan a napi 2 mandarin meg csoki. Többet kell enni, gyakrabban, sok húst, sok zöldséget!
2013. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze, ezt én tudom, de amíg elkészítem, megeszem, a tanulástól veszem el az időt. de nem is ez a lényeg, hanem, hogy nem fér a fejembe, ha kevesebb energiát viszek be, mint amennyit elhasználok, akkor hogy-hogy nem megy mínuszba??? nekem ez a része felfoghatatlan fizikailag...
2013. jan. 1. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megy a kemény raktározás.
2013. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakíts időt a mozgásra. Tanulás mellett szerintem különösen hasznos, ha időnként felállsz és tornázol egy kicsit. 2-3 alkalommal meg menj ki egy fél óra tempós sétára, az agyad is jobban fog utána.
2013. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

oké, ezt értem, ismétlem, azt nem értem, ha kevesebbet viszek be, mint amit felhasználok, akkor hogy nem lesz mínuszos???

hamarosan vizsga, utána változtatok ezen, csak nagyon nehezen fogyok, kínkeservesen sikerül csak 2-3 kilót 2-3 hónap alatt... :S a csirkemell+rizs+futás párossal... napi 2-3 kilométert futottam, csak csirkét ettem, és 3 hónap alatt 2kiló ment le...


most meg 0 bevitel kb... és így se... lehet, hogy valami eü-i bajom van? vagy mi lehet??

2013. jan. 1. 23:53
 6/12 anonim ***** válasza:

2-3 kilométer futás? Az nincs 20 perc se.

Többre mennél napi min. 1 óra tempós sétával, mint ennyi futkorászással.

Azt mondják, a zsírégetés min. fél óránál indul be.


Most pedig azért nem fogysz, mert a szervezeted átállt tartalékolásra.

Lelassult az anyagcseréd.

A túl kevés bevitel miatt a szervezeted ott spórol, ahol csak tud.


Halkan mondom: ez a tanulásnak sem kedvez!


Vásárolj be, főzz meg egy nagy (=heti) adagot, porciózd ki és nem lesz gondod.

2013. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem a 2-3 kilométer is több mint fél óra volt, tempós séta+futás, ez mellett súlyzós edzés is volt, szóval a napi 1-1,5 óra megvolt, de ugye a futásra mondják, hogy az a zsírégető, azért azt írtam csak
2013. jan. 2. 00:18
 8/12 anonim ***** válasza:

ja mindig mondják, hogy 80 % az étkezés a fogyásban...2 baj van ezzel

1 a koplalás az nem étkezés

2 amúgy sem igaz - sport sokkal többet nyom a latba, mint a kaja



nem mellesleg tapasztalatból mondom , hogy sokkal jobban teljesítenél a vizsgán, ha néha felfrissítenéd az agyadat oxigénnel (= felemeled a feneked és sportolsz), innál és ennél normálisan (=normális étrend, normális időközönként és megfelelő mennyiségű folyadék)

2013. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

remélem nem haragszol meg, ha nem hiszem el, hogy 2 hónapig csak csirkét ettél rizzsel :)

valószínűleg amúgy anno az adagokkal lőhettél nagyon mellé.

írtad, hogy havi 2-3 tábla... azért az szinte minden nap egy csík csoki. (más kérdés h kb 0 kalória mellé etted ezt mostanában, de gondolom máskor is becsúszik akkor)

És igen, ilyen étrenddel azért nem fogysz, mert a szervezeted azt hiszi, hogy valahol kinnragadtál az óceán közepén és raktároz, mert máskülönben mi a jó francért nem adnál neki értelmes kaját, ha lenne rá mód? :)

2013. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elhiheted, mert párom testépítő, ezért nem főzök kétfélét, ő meg csak ezt eszi
2013. jan. 4. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!