Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rendeltem neten 3 hónapja egy...

Rendeltem neten 3 hónapja egy fogyasztó szert.130 kg ról 3 hónap alatt lefogytam 92kg ra különösebb megerőltetés nélkül. De a bőröm lóg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem a szert elkezdtem szedni ugyan úgy csináltam mindent mint ahogy szoktam viszont lement dúrván 40kg viszont a bőröm lóg tehát a hasam a combomon meg a hónam alján lóg a bőr és már nem tudok vele mit tenni ez kb fél éve volt azóta tartom a súlyom de a bőrömtől ki készülök és nincs 450 ezrem műtétre vagy több. És 21 éves fiú vagyok. Ezt tegyük hozzá a bőröm csíkos tokám se húzódott vissza rendesen. Tornázni nem tornáztam. Kérdésem az hogy tudom megemnteni magam ? Még a mellem is lejjebb csúszott :D Vicc. Segítsetek. PLZ

2013. jan. 7. 02:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A kérdést kicsit hülyén fogalmaztam meg ne haragudjatok. Csak már idegesít.
2013. jan. 7. 02:59
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó, gratulálok, és idővel sokat javul a dolog, de mozgással segítheted. Úszás, moderntánc, nia, jóga, tehát amik tetőtől-talpig dolgoztatják az izmokat.

És TÜRELEM!

2013. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hú majd jönnek : léci áruld el,hogy mit szedtél,honnan vetted,mennyi volt.......
2013. jan. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy rohadt lusta vagyok. De erőt veszek magamon és valamit elkezdek csinálni csak még nem tudom mit mert 1 amire gondoltam veszek uszoda bérletet lejárok minden nap úszni közel az uszoda vagy elmegyek kondi terembe edzeni de az meg macerás. Nem tudom melyikkel lehetne gyorsabb hatásosabb eredményt elérni. Nem egy kigyurt állat akarok lenni de elég nagy darab vagyok alapból is. Szval nem tudom lehet az úszást választom.
2013. jan. 7. 05:18
 5/20 anonim ***** válasza:
van még egy megoldás. Vissza kell hízni és akkor passzolni fogsz a bőrödbe.
2013. jan. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kondi terem 12000/hó 30 alkalom Az úszás 12000 ft 10 alkalom. Na most végképp nem tudom melyiket válasszam.
2013. jan. 7. 05:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Vissza hízni se olyan egyszerű voltam orvosnál is már ez miatt de makk egészséges vagyok. Karácsonykor ettem rendesen és nem jött fel 1 kg se sőt... Maradtam az eredeti verseny súlyban. De fogalmam sincs ez a szer mit csinált. De hatott csak most ez a fránya bőr van hátra. Erre is kitalálhatnának már valami egyszerű olcsó megoldást. Annyira nem tudom mi tévő legyek meg mit sportoljak minden nagyon drága és 21 évesen 0 jövedelemmel suli mellett húzós bármit is kifizetni.
2013. jan. 7. 05:28
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Neten kismillió tornavideó van. letöltesz párat és már mehet is:-)
2013. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
És melyik ez a szer? Elárulod?
2013. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
ja, engem is érdekelne:DD
2013. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!