Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az extrudált kenyér hízlal?...

Renni1 kérdése:

Az extrudált kenyér hízlal? Abonett a márkája

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 22:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Tehát ők is hasonlóak hozzánk.. mint mindenevők, mi is elhízunk, bélgyulladásunk lesz stb. a gabonáktól, szójától. Milyen érdekes.


Nem a fehérjével magyaráznám a bélgyulladást, inkább néznék szét a gabona és szója lektinek között. De nem élnek ők olyan sokáig, hogy minden civilizációs betegség kialakuljon náluk ami a mi életünk során kialakul (2-3 évtized alatt) ha olyan tápon élünk, mint a sertés. Márpedig, éppen előttem világított rá egy hozzáértőnek tűnő válaszoló, hogy bizony olyan kajákat adnak a sertésnek is, amiket mi is eszünk.. vesztünkre.


Ha nincs hús, lehet ám zöldségeket is enni. És vannak biztonságosabb gabonák is (mondjuk ki mennyire megalkuvó, még pénzhiány mellett is lehet jobb és rosszabb döntés). Én azt választanám, amivel később remélhetőleg a legkevesebb gyógyszer költségem lesz, ha már a jelen helyzetben húsra sem telik, akkor aligha jön majd jól később 2-3 gyógyszer.. (amit én úgysem szednék be ha 'szükségem lenne rájuk', de ez egy más kérdés).

2013. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Igen, a fehérjét is olvastam, főleg frissen elválasztott malacnál :) De kap búzát is, kaphat zöldségeket, mégis jól hízik, úgyhogy hozzájárulnak a hízásához, nem fogyókúrás dolgok, amikkel jóllakik és kevesebbet hízik...


De amúgy mindegy is, mi más állatok vagyunk, egyes pontokon működhetünk is máshogy. Ez már túl messzire vezet nekem és késő is van. Az emberi test pedig trükkös. Még két ember sem reagál egyformán az ételre..

2013. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#11: Zöldséggel macerás és drága lenne jóllakni és kellő mennyiségű fehérjét bevinni.

Még az olcsóbb zöldségek ár/kalória értéke (legalábbis télen) sem tűnik jobbnak egy olcsóbb húséhoz képest... Persze a zsír sokat tud segíteni ezen, ezért olcsósítja az étkezést, ha a piacon olcsón vett répával jóllakáshoz lelkesen adagoljuk a sokkal gazdaságosabb kókuszzsírt... :D

A zöldségek drágák, időigényesek, de kellenek. S finomak. Mmmm zöldségek. Én speciel nem szoktam jóllakni csak velük, zsírral sem. Nehéz nekem.


Tyű de offolunk...

2013. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Te tudod a legjobban, hogy lehet változtatni.. és mások számára 'fura' szokások mellett is lehet finomat enni, jóllakni és egészségesen enni.


És a Te táplálkozásodnál van egyszerűbb és olcsóbb, Neked azért igen különleges igényeid vannak. :)

2013. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
azt kérdezte, hogy hizlal-e. gondolom arra gondolt mennyire. ti meg arról beszéltek, hogy mi történne, ha csak ilyet enne. abonettből van rozsos, és az összes termék alapból teljes kiőrlésű, ráadásul mint írták egy szeletben kb 3g ch van...
2013. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10%

"abonettből van rozsos, és az összes termék alapból teljes kiőrlésű,"


Felőlem kutyagumi illatú is lehet, mégis hogy jön ez ide?


Oké, ideologizáld meg, hogy a kenyér az jó kaja fogyókúra alatt. Éljen... hát, én meg nem tudok ezzel egyetérteni, búzaevéstől lett beteg és elhízott ez a társadalom, én károsnak látom.

2013. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

de értsd meg már, hogyha eszik napi 18g extrudált teljes kiőrlésű kenyeret,attól nem fog elhízni, de mégsem lesz annyira hiányérzete... h


a eszel egy szelet sima kenyeret, akkor az már alapból 100g körül van, nem teljes, ami miatt ideiglenesen belengeti a vércukrodat és éhesebb is leszel tőle.

2013. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
11%

Szerinted a 'teljes' kevésbé sz.ar mint bármelyik másik?


A legócskább növényből készült legócskább kajáról beszélünk, nem is számít ételnek jobb helyeken. Ez feltűnik?


Bármilyen hulladékot meg lehet enni, de nincs értelme.

2013. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ehhez én nem értek, de mi hiányérzetet old meg egy ízetlen mütyür, amiben szinte semmi nincs, még kalória sem? De mennyiségről nem volt szó. Én a kis kalóriás dolgokból sokszoros mennyiséget eszem s még úgyis hiányérzetem van. Persze nem vagyunk egyformák.

De hogy valami hizlal-e, az nehezen értelmezhető kérdés, logikus, hogy az ember figyelembe veszi az étel fajtáját. Persze, a mennyiséget is kell. Én se hízom, ha napi kétszer csokizom... :D


(Tápi, nincsenek speciális igényeim, boldog vagyok én sült káposztával is, csak nem lakom vele jól. S szeretem a változatosságot :))

2013. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik a kérdéssel kapcsolatosan írtak, a sertéses dolgok nem értem hogy kerülnek ide, úgy gondoltam hogy kenyér helyett ezt enném, persze nem nassolásnak szánom, csak valami kenyér helyettesítőt keresek
2013. nov. 14. 14:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!