Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Drasztikus fogyókúra kevés...

Drasztikus fogyókúra kevés súlyfelesleghez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, soha életemben nem volt baj a súlyommal. 47 kg az ideális testsúlyom, modellkedtem is (ahhoz képest viszont alacsony vagyok), de a fogamzásgátló tablettától meghíztam és olyan rossz közérzetem van ha csak tükörbe nézek, hogy még többet eszem. Életemben nem kívántam így az édességet. Olyan fogyókúrát szeretnék kipróbálni, ami segít leadni rövid időn belül 6-7 kg-ot....sajnos most jelenleg iskola és munka mellett maximum pár gyakorlatot tudok esténként csinálni és néha reggelente elmenni futni, szóval inkább étkezéssel kapcsolatos tanácsokat olvasnék. Kérlek ne írjátok, hogy nem fogom tudom megtartani a súlyom, azt majd én megoldom, csak ezektől az úszógumiktól szabaduljak meg végre valahára...:) Előre is köszönöm!
2009. dec. 5. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
kevés szénhidrát sok sport. ha kevés szénhidrátot eszel akkor hetente másfél-2 kilót leadhatsz. keményen be kell tartani de nagyon hatásos.
2009. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Rossz híren van: gyorsan nem lehet lefogyni... A zsírrétegek sem egy hét alatt telepedtek rád, és pár nap alatt nem is fognak eltűnni.


Szerintem egyszerűen át kell térned az egészséges táplákozásra, egész életedre szólóan - és ez majd egész életedre megoldja a súlyoddal kapcsolatos gondokat.


Azaz egyél naponta friss gyümölcsöt és párolt vagy friss zöldséget és a fast food-okat, cukros ételeket szinte teljesen felejtsd el. (semmi McDo hamburger, chips, kóla, és társai, és pl. cukros joghurtok helyett is inkább natur joghurtot válassz gyümölccsel és mézzel) Néha lehet enni gagyi kaját, de rendszeresen nem jó a szervezetnek.


Sok sikert!

2009. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is valahogy így vagyok. Én januártól- a karácsonyt még átzabálom- akarom kipróbálni a gastroyalnak az alga-diétáját. Elég durva állítólag, de hatásos. Bár sokan hülyének néznek, mikor mondom, hogy diétázni fogok, de én látom magamon azt a pár kilót. A személyi edzőm mondta, hogy ez nagyon hatásos diétának számít. Nézz utána, ha érdekel :)
2009. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van egy jó fogyókúrás könyv..ha van időd főzőcskézni, csak akkor ajánlom...egy hét alatt le lehet adni 4-5 kg..az irónő neve Victoria Principal
2009. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!