Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ördögnyelv tapasztalatok?

Ördögnyelv tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valaki szedte/szedi? Mennyire hatásos, mennyit lehet tőle fogyni?

Mellette mozogni/edzeni is kell? 10-12 kg-tól szeretnék megszabadulni, lehetséges?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 1. 17:57
 1/5 anonim válasza:

Sajnálom, hogy elkeserítelek, de olyan, h egy tabletta FOGYASZT szóval olyan nincs. Ez állítólag étvágyat csökkent. Állítólag.

Edzeni pedig kell mellette, sőt, akkor már inkább csak edzés és no ördögnyelv!

2014. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tesómnak hatalmas súly feleslege van. Szedi kb egy hete és tényleg csökkenti az étvágyát plusz sok folyadékot kíván tőle! Napi 3 étkezés előtt veszi be 20-30 perccel.
2014. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát én megvettem ,sportoltam,sőt édesség,és olyan ami hízlal nem ettem,folyadékot ittam.De EGY g-OT NEM FOGYTAM TŐLLE !És egy egész dobozt szedtem ki. én is azt hidtem jo lesz hu de jo csak adjak le,2-3 kg már megérte.de semmi,sőt rá 2 hétre úgy begörcsölt a hasam hogy nem bírtam ki egyenesedni,sürgősségire kerültem.infuziot adtak úgy lett jobb.
2015. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1., A kérdező a TAPASZTALATOKRA volt kiváncsi NEM a véleményekre szerintem!

2., Többféle ördögnyelv kapszula létezik mind más gyártótól és más hatóanyaggal!!

3., Én tapasztalatból mondom, hogy a Celsus Ördögnyelvk. Hatásos! Hetente 1x fél órát aerobikoztam csak (de azt elötte is) az étrendemen semmit nem változtattam, és sikerült töle lefogynom 12kg-ot :)

2015. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves első válaszoló

Amint le is írtad, hogy állítólag magyarul biztosan nem tudod akkor mert kell a másiknak egyből rosszat irni valamiről ha meg te sem tudod h hasznos e vagy sem!

Semmi kötözködés de ha nem tudok valamit persze én legalább is akkor nem irok semmi negatívat!

2021. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!