Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt ajánlotok...

Milyen zsírégetőt ajánlotok 10-15 kiló ledobásához?

Figyelt kérdés

Van egy kis fölöslegem. A kaját le tudom csökkenteni 2 kis és egy nagy adagra naponta, ez nem gond, de mozogni, tórnázni semmiképp nem tudok, mert fárasztó és irodai ülőmunkám van. Milyen zsírégetőt kellene szednem ? Napi hányszór és miből, étkezés után vagy étkezéstől függetlenül csapvízzel ? Ezekben nem vagyok otthon, segítsetek ? :-D

Megy a felpontozás a jó válaszért.


2014. nov. 12. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fárasztó.. igen lehet neked az, de szerencsétlen tested örülne egy kis mozgásnak és itt nem a sparos ásványvizes cipekedésre gondolok. Mennyi lusta ember van.
2014. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Fizikus vagyok, egész életemben iskolában űltem, tórnából is felmentettek a szüleim, szinte sosem mozogtam és már nem is akarok. Motivációm sincs és inspirációt sem látok benne. Van hasizom rezgetőm, abflexem és mágnesmatracom (utóbbi hatásossága nincs alátámasztva, de a munkával adták) Valamit tudok így is rezegtetni a testemen, néha sétálok a levegőn és cipelek a bóltból dólgokat, ennyit a mozgásról. A bevitt kaján határtalanúl tudok csökkenteni, ugyanis kaja nélkül is megvagyok egész nap (1 zöld tea, 5 zsömle szalámival és kész)
2014. nov. 13. 16:10
 13/17 A kérdező kommentje:

Ja és a lényeg, ezek mellett milyen zsírégetőt használjak. Értelme van, mert a zsíranyagcserét gyorsítja, valamint emúlgeáló hatása révén a zsírokat óldhatóbb állapotba tartja, így nem ragad le az érfalalakra és a testbe nem épül be. Jól gondolom ?


Van étvágycsökkentő hatása is. Bár azt vettem észre, ha napi egy multivitamintablettát ásványianyagokkal ha beszedem egészséges maradok, szegényes táplálkozás mellett is és nem leszek fáradt, azt a minimális természettudományos motivációt meg tudom tartani, ami most kell, viszont így sajna étvágyam van, viszont ha nem szedek be bogyót, akkor az étvággyal együtt elillan az egszség is és enyhe depi lesz fáradtsággal együtt. A depi és a fáradtság gondolom a lecitin révén a zsírégetőből kiküszöbölődik, de melyiket ajánljátok?

2014. nov. 13. 16:16
 14/17 anonim ***** válasza:

"kaja nélkül is megvagyok egész nap (1 zöld tea, 5 zsömle szalámival és kész)"

Ez rohadtul nem kajanélküliség, nem is számít kevés kajának se.


"szinte sosem mozogtam és már nem is akarok. Motivációm sincs és inspirációt sem látok benne."

Az nem elég motiváció, hogy egészségesebb, ezáltal vékonyabb és kívánatosabb légy? A szív és keringés számára nagyon fontos a megfelelő mozgás.


"Van hasizom rezgetőm, abflexem és mágnesmatracom"

Egyik se ér semmit, a rezegtetős hülyeség gyártói már kaptak bírságot.


"a zsíranyagcserét gyorsítja, valamint emúlgeáló hatása révén a zsírokat óldhatóbb állapotba tartja, így nem ragad le az érfalalakra és a testbe nem épül be. Jól gondolom ?"

Nem, nagyon rosszul gondolod! Valójában hasmenésre számíthatsz, meg más emésztési zavarra.


Egyébként egy helyesírás-ellenőrzőt nem olyan nagy dolog telepíteni.

2014. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Fizikuskám... A zsír nem rakódik le az érrendszerben ugyanis soha nem kerül bele. Max a koleszterin. A zsír a bél egy szakaszán a nyirokerekbe szívódik fel, és a májban alakul szükség esetén ketontestekké és glükózzá.

Különben melyik fizikai folyamat okoz fogyást ha rázzák az embert?

Nincs motivációd? Nem te akartál lefogyni?

2014. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a "zsírégetők" pedig koffeinbombák semmi más...
2014. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnállak hogy ennyire buta vagy.
2014. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!