Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek ez fogyókúra...

Payne19 kérdése:

Szerintetek ez fogyókúra szempontjából jó étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1db avokádó

12 db abonett kenyér

1cs. saláta mix öntet nélkül

500ml ásványvíz

Tízórai:2 db 45g-os szénhidrát csökkentett light buci ha nem kapok pékségben akkor 1 db sajtos pogácsa 80g

Ebéd:nagy adag saláta (hús,tészta,sajt nélkül) és 1%-os joghurt ontet amit én ízesítek (só,fokhagyma.edesitoszer,kapor)

Vacsora:nagy tányér káposzta leves (200g saláta 200g káposzta 200g csirkemell) es ha megkivanok vlmi édeset akkor 1-2 kocka étcsoki



2015. máj. 11. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat kimaradt h ezt az étrendet varriàlnám más más salatakkal h kicsit színesebb legyen*
2015. máj. 11. 20:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez eléggé koplalósnak tűnik.
2015. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggelire szerintem valami táplálóbbat/laktatóbbat ehetnél ( én teljeskiörlésű müzlit szoktam, amitől sokáig nem leszek éhes), és 10 óraira inkább jöhet a gyümi meg a sali, de ne annyi abonettel, inkább legyen benne egy kis csirkemell vagy sajt. Pékséget inkább kerüld. Szerintem jobb lenne ha ebédre tudnád enni azt amit vacsorára szántál. És az ebéddre írt salátádhoz is ehetnél még valami soványhúst pl csirkemellet vagy halat bátran. És igyál sok vizet!
2015. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem felejtsd el.

Reggeliz mint egy király ebédelj mint egy szolga vacsorázz mint egy koldus nem hiába van kitalálva

2015. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!