Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld kávé fogyasztása...

A zöld kávé fogyasztása bevált valakinek a fogyásban?

Figyelt kérdés
Olvastam sok sikerélményt reklámoldalakon a zöld kávéról! Tényleg hatásos lehet?

2015. máj. 20. 07:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
5-8 kg fogyást szeretnék elérni, ezért igyekszem valahogy tájékozódni, hogy mit csinálhatok rosszul. Eszem puffasztott rizst sajtkrémmel, zöldséggel, ritkán felvágottat teszek rá. Húslevest is nagyon gyakran eszek, főtt tojást szoktam kockázni és különféle zöldségekkel összekeverni, rakott brokkolit, rakott kelt, rakott karfiolt főzök még gyakran.
2015. máj. 20. 13:56
 12/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a pufirizs és a sajtos dolgok pl. elég nagy inzulinválaszt okozó ételek lehetnek.


Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet fogyni miattuk, vagy hogy nem lehet kalóriadeficit miattuk, de ha nem tudnék fogyni /viszont szeretnék/ akkor biztos hogy hanyagolnám az inzulinszintemet hintáztató dolgokat, még kisebb mennyiségben is, ha szükséges.


A húsleves elvileg ennek az ellentéte, a zsíros nyers dolgok meg a végső ellentétei. Minél nyersebb és minél zsírosabb egy étel, annál kisebb az inzulinválasza. Beleértve a húsok (fehérjék) inzulinválaszát persze. Zöldségeknél, gyümölcsöknél egyértelműen a hőkezeltebb, feldolgozottabb forma gyorsabb felszívódást okoz, gabonáknál pláne, bár azok szerintem nyersen (pl. áztatva) is nagy ch terhelést okoznak, legalábbis relative.

2015. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A sajtkrém nagyon hízlaló étel, fogyókúrában egyáltalán nem ajánlott. A puffasztott rizs szénhidrát, a kettő együtt nagyon nem jó választás. Legalábbis szerintem, én kerülöm az ömlesztett sajtokat és a szénhidrátokat, glutént meg főleg.
2015. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ja és a rakott ételek attól függ, hogy hogy vannak elkészítve, ha diétásan készíted, akkor lehet, hogy jó, de egy adagban nem fogyókúrásan elkészítve lehet akár 7-800 Kcal!!! is!
2015. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

[link]


például

2015. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Amúgy mondjuk 800 kcal-os étkezés?


Napi 2 étkezés, 2*800 kcal, tök fogyókúrás.

2015. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem, legfeljebb egy férfinak, aki edz.


2x800 Kcal, és nem 2x eszünk egy nap job esetben, hanem minimum 3x.

És akkor még nem ittál meg egy kávét se pluszban.

Nekem pl. 1200 Kcal az ami mellett fogyni is tudok, mert ülő munkát végző alacsony nő vagyok. Ha ilyen 800 kalóriákat ennél 1-2 főétkezés alatt, akkor híznék, esetleg tartanám a súlyom, de fogyni tuti nem tudnék.

2015. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nő eszik 2000 kcal körül, edzenek, van izomzatuk, persze ez mindenkinél eltérő. Nekik 1500-1600 kcal elég fogyáshoz.


Napi 1-2 étkezés is teljesen elég, a több étkezés az inkább rossz szokás. Kivéve ha valakinek tényleg az jön be, de az emberek többsége csak szokásból eszik 3-4-5-6 alkalommal, vagy divatból.


Én is sokszor eszem, de csak rossz szokásból amin még nem változtattam :)

2015. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jó szerintem, ha valaki 1x vagy 2x eszik egy nap, nem hiába javasolják mindenhol, hogy inkább többször keveset egyen az ember.

Eleve olyan sok idő eltelik az étkezések között, hogy a nagyéhségtől többet eszik az ember, mint amennyit kellene.

2015. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Én nem is tudnék napi kettőnél többet enni, mert nem vagyok éhes, meg a munkám is hajtós, az sem engedné meg és valóban nem látom szükségességét, hogy 2-3 óránként egyen egy ember.


Köszönöm, akkor a puffasztott rizst, tömlős dolgokat (akkor gondolom a májkrémet is?) hanyagolni fogom, kiírom az étrendemből. Igen, a rakott dolgokat diétásan készítem, mint általában minden más ételt. Milyen ételeket javasoltok még a fogyás érdekében? (gluténmentes)


Olyat vezettem még be, hogy nem liftezek, hanem mindig lépcsőn mászkálok, nem busszal megyek ide - oda, hanem sétálok (bolt, posta vagy ilyenek). Szerintetek ez szükségtelen vagy segítheti a fogyást?

2015. máj. 20. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!