Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire segíti a fogyásom ha...

Mennyire segíti a fogyásom ha a hasam köré tekert folpack és az étkezések előtt megivott citromos víz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semennyire
2015. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
semennyire
2015. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagy baromság ez, ez maximum arra jó aminek még van is valóság alapja ha mozgás alatt tekered magadra és jobban izzadsz tőle, ezzel mondjuk leginkább vízből vesztesz sokat és ez valóban észrevennéd a mérlegen is, de zsírból nem fogsz fogyni. A citromos víznek még több értelmét látom, de ez is csak elősegíti a fogyást, pontosabban jobbá teszi az emésztésedet esetleg a hízást megtudod állítani, de én fogyásra azt mondom neked amit én is tettem. Mozgás és figyelj oda miből mennyit eszel.
2015. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A folpack kitűnő, ha valamilyen bőrbetegséget akarsz, eszményi környezetet nyújt gombáknak és baktériumoknak is.
2015. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
mind a két dolog butaság.
2015. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jo hulye vagy
2015. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A Tengerész ***** válasza:
Semennyire.
2015. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.<

5. Válaszoló sajnálom,hogy én nem vagyok annyira fantasztikus észjárású élőlény,mint te.

2015. aug. 23. 15:15
 9/16 SzLaciZ válasza:
20%

Hali.


Folpack semennyire nem segít.


Az étkezések előtt megivott citromos víz csak az emésztést segíti, ettől még az étrendre oda kell figyelni.



Keress rá a Dukan diétára, valóban használ.


De ami a legegészségesebb módszer:


Ha nem vagy épp éjjeli műszakos akkor este hat után ne egyél hanem menj el sportolni. Itt nem arra gondolok, hogy menj egyből és szenvedj órákat a kondi teremben hanem lazán menj el biciklizni pár órára vagy ha van barátod aki szokott járni kocogni kérd meg hogy csatlakozhass (csak abban az esetben ha nem vagy veszélyesen túlsúlyos, nagy túlsúly esetén maradj a biciklinél mert a futás kikészíti az izületeidet és a forgóidat). Ha egyik sem olyasmi amit megbírsz akkor kezd először hosszú sétákkal, már az is sokat segít.

2015. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem. 161 cm és 56 kg vagyok. Szint minden nap lejárok futni ,kézizni,vagy csak erősítek. Az a baj hogy nincs önuralmam a kaját illetően.
2015. aug. 25. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!