Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex - honnan?

Adipex - honnan?

Figyelt kérdés

ha rendeltél már valahonnan, légyszi oszd meg a tapasztalaidat, nem akarok hamisítványt kapni.

a gyógyszer káros hatásaival tisztában vagyok, a diéta beindításához szedném csak.



2015. aug. 22. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Egészségesen akarsz fogyni, csak a diéta beindításához kell, annak ellenére, hogy tisztában vagy a káros hatásaival?


Bocs, tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi, de szerintem baromira nem vagy velem vele tisztában!


Én akkor se kezdeném el szedni, ha fizetnének érte, hogy szedjem. :/

2015. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szépen kérlek ne szedd azt a sz.rt.

20napig szedtem, lefogytam, de nem érte meg.

Folyamatosan ideges voltam, fáradt, de aludni nem bírtam.

Enni se tudtam, max pár falatot, a szervezetem kikészült, a bőröm petyhüdt lett, a hajam hullani kezdett. A szívem mintha nem is vert volna, hanem reszketett. Folyton kapkodtam a levegőt.

Az tette be a kaput, hogy indultam a másfél éves gyerekkel el anyósomtól, elindultam a lépcsőn lefelé, és valami pokoli rosszullét jött rám. Szerencsére volt annyi erőm még, hogy letegyem a gyereket és anyósomnak kiáltsak, mielőtt elájultam és egy fél emeletnyi lépcsőn legurultam. Agyrázkódás, és két csonttöréssel megúsztam.

2015. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 12:20

Te is jó hülye vagy, hogy kisgyerek mellett ilyen szarokat szedsz... Szuper lenne a gyerekednek anya nélkül felnőni, mert az okos anyja le akart fogyni 5 kilót... Istenem.

2015. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó! Pont azért írtam le, hogy más ne legyen olyan hülye, mint én akkor. Hetekig rémálmaim voltak az utolsó incidensről. Mindegyikben ugyanaz volt: hogy nem teszem le a gyereket és rázuhanok.

Amúgy a kislányom köszöni, jól van, hamarosan tölti az ötödik évét.

Ott csesztem el, hogy nem vontam a pirula és a problémák közt párhuzamot.

Ha akkor eszemnél lettem volna, kidobom a kukába.

2015. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!