Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vélemény FONTOOS ?

Adipex vélemény FONTOOS ?

Figyelt kérdés
16Eves vagyok 3ev edzes tapasztalattal
2015. jan. 15. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard magad mérgezni vele.
2015. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lebeszelni mar nem tudtok! Mar elterveztem deha edzek ra akkor nem fog logni a bor? En azt hallottam!
2015. jan. 15. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
honnan veszel eredetit? nekem használt anno 13kgt fogytam vele. sportolj mellette és nem fog lógni. bár 16 évesen nem ajánlanám
2015. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Összes hamis, ahol nincs patika csak online felület. Én vettem és semmi hatása nem volt. Aztán vettem Décsi Mónikától, aki ördögnek van kikiáltva, az hatott, de elképzelhető, hogy szintén nem eredeti, mivel már szinte mindenhol tiltott(és nem csak nem törzskönyvezett, hanem magával a pfentherminnel is bajok vannak) Valamint nagyobb az igény, mint amennyit gyártanak. Gyógyszergyár, Gerot pedig szigorúan el tud számolni, hogy azokat a gyógyszereket orvosok írták fel receptre, indokoltan pácienseknek. Nem sok országban van adipex.
2015. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
-13kg...1honap alatt..befejeztem duplaja visszajött..plusz nemtudtam töle aludni es rossz mellekhatasai voltak..Neprobald Ki :) ez a velemenyem
2015. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
-13kg 1,5 hónap alatt, és nem jött vissza ;)
2015. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
van eredeti mivel csak Magyarországon nincs törzs könyvezve:) én 7 kilót fogytam 10 nap alatt, ennél többet ne vegyél be , mert az már káros lehet, amúgy a negatív hozzászólok között kiivott már alkoholt és cigizett?
2015. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!