Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy fogyjak le 7-8 kg?

Hogy fogyjak le 7-8 kg?

Figyelt kérdés
168cm és 60kg vagyok, nem vagyok az a nagyon kövér de az a nagyon vékony se, hanem átlagos de szeretnék combrést és sokkal feszesebb hasat, napi 2-szer eszek nem sokat, olyan 10-körül meg 16-körül, és még se fogyok. Mit tegyek?

2015. dec. 17. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ne koplalj, az baromság.

2. 168 cm, 50 kg vagyok, és NINCS combrésem. Genetika, ez van.

2015. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezekkel a paraméterekkel nem fogynod kell, hanem izmosodnod, szóval kezdj sportolni valamit!

+ a nagyobb siker érdekében napi 4-5x étkezz (keveseket!), hogy felpörögjön az anyagcseréd! Sok sikert! :)

Megkérdezhetem, hány éves vagy?

2015. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Ne egyél semmit
2015. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A combrés genetikai dolog, ha széles a csípőd, normál vagy enyhén o-lábad van, illetve a combod nem szemből, hanem oldalról vastagodik, akkor nagy eséllyel lesz combrésed. Anatómiai okokból nekem is van, pedig vastag a combom, csak éppen hátrafelé nő nem széltében.

A térdeket kell nézni, hogy azok milyen távol vannak egymástól.


Feszes hashoz hasizom is szükséges, ahogy a jó kinézethet is kell az izomzat.

Szóval nem koplalni kell, hanem normálisan étkezni, s edzeni. Most épp magad ellen dolgozol.

2015. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A combrés tényleg csak genetika kérdése.

160 centi vagyok, kb 60 kilóig van. Azt azért hozzá kell tennem, hogy elég izmos vagyok, olyan 52-53 kilóval már kezdenek látszani a kockáim.

A feszesség csakis sportolás kérdése. Ha neked kényelmes a napi 2 étkezés, egyél úgy bátran, arra figyelj, hogy megfelelő ételekből elég kalóriát vigyél be és ne szeméttel tömd magad. :)


Legyél kitartó!

2015. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!