Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúra Dr. Kelen termékkel...

Fogyókúra Dr. Kelen termékkel és fóliázással?

Figyelt kérdés
Krémből a Fitness Slim krémet használom és befóliázom. Ez így eredményes? Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2015. dec. 21. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Fóliázástól nem fogsz fogyni, max. elkapsz valamilyen jó fertőzést.
2015. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért az érdekelne, milyen hatást vársz tőle?

Tehát: hogyan kellene működnie, minek kellene fogyasztania?

2015. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én régebben edzettem úgy, hogy fóliáztam a testem, tényleg gyorsította a fogyásom.

Nem, nem a vízveszteség.

2015. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elolvastam neten pár véleményt. A következőt hámoztam ki belőle:

Serkenti a vérkeringést az adott területen, fokozza az izzadást, sport mellett némiképp rásegít a fogyásra.

Emellett összébb tömöríti a zsírsejteket, így centiben karcsúsít. De a hatás csak megadott ideig tart. Ha abbahagyod, minden visszaáll (ha nem sport mellett használod).

2015. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából sportolok mellette, de fáj a gerincem, így nem mindig tudok hasra edzeni. Olvastam, hogy elősegíti a fogyást, ha lesznek tapasztalataim, akkor a későbbiekben megírom.

2015. dec. 22. 08:01
 6/6 sztisztim válasza:
Nekem használ! Érzem a hatását! Főleg, ha sport mellett használom! Úgy tudom kifejezetten fóliázáshoz is ajánlják. Hajrá! :)
2015. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!