Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mozgássérültnek tea fogyás...

Mozgássérültnek tea fogyás elősegítésére?

Figyelt kérdés
Mozgássérült vagyok, így nincs lehetőségem tornázni, de nagyon szeretnék fogyni kb. 10 kg-t. Úgy gondoltam, az ételmennyiséget csökkentem, de kellene mellé valamilyen tea vagy egyéb hatásos "segítség".
2016. jan. 31. 15:06
 1/7 Szabi.L ***** válasza:

Nem feltétlenül megoldás az ételmennyiség csökkentése. Én azt javaslom, hogy inkább alakítsd át az étrended.


Alap dolgok:

[link]


Ilyen, hogy fogyasztószer nem létezik. A súlyod az étrendeden múlik nagyrészt.

2016. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen teáktól csak f***i lehet. Inkább a táplálék összetételére figyelj.
2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A zsírégető szerekkel az a baj, hogy úgy működnek, hogy a sport általi zsírégetés mértékét növelik meg 5-10%-kal.

Ne kevesebbet egyél, hanem alakítsd át az étrendedet, mellette számolj kalóriát!

Milyen mértékű a sérülésed? Semmit nem tudsz sportolni? Beszéltél már orvossal erről?

2016. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szabi, hogy így összefoglaltad. Első ránézésre még furcsa, hogy figyelnem kell arra, mit, mivel és mikor ehetek, csak remélni tudom, hogy ez majd rutinná válik.


Egyébként ez az étrend azt jelenti, hogy ha nem akarok visszaszedni egy kg-t sem, akkor életem végéig le kell mondanom arról, ami eddig a kedvenceim közé tartozott? Pl. csokitorta, töltött káposzta, stb

2016. jan. 31. 17:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem tudok mozogni, max. jobbra-balra hajolgathatok a tolószékben.
2016. jan. 31. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kalóriadeficit kell a fogyáshoz. Amennyiben van étel, ami bekavar az anyagcseréd sebességébe, akkor az étrendváltoztatás jó lehet kalóriamennyiség nélkül, nekem ilyen nincs, nálam a kalóriákon múlik az egész, sokakhoz hasonlóan. Persze a jó étrend ekkor is célszerű ;) Anélkül én speciel éheznék kalóriadeficitben, sőt anélkül is s azért az egészség is fontos szempont.

Nem hiszem, hogy ilyen teák számottevően tudnának segíteni, jó étrend kell. Főleg az összmennyiség számít, hogy hányszor és mikor eszik az ember, azt célszerű úgy csinálni, ahogy az adott embernek jó, nincs rá szabály, vagy ha van, annak nincs igaza.

2016. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még a csokitorta is elkészíthető szénhidrátszegény változatban. ;)
2016. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!