Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Új, fogyasztószer: 30days....

Új, fogyasztószer: 30days. Szerintetek?

Figyelt kérdés

www.30days.hu

Mi a véleményetek?


2010. ápr. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

légyszii nemár..:)emberek



táplálkozz egészségesen,kerüld a szarokat,és mozogj!!fuss tornázz vagy akármi nem ilyen csodaszerek..ezek mind reklám meg kamu!!ne várd hogy magától le fog menni a nem kívánt felesleg...:)tegyél érte hogy jól nézz ki.sajnos ez már csak így működik,ezek a sok szarok meg csak pénzkidobás.futni pedig ingyen tudsz!én is ettől fogytam sokat,és nagyon jó!!ajánlom neked


ennyi a véleményem!sziaa

2010. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem ide vág, de ha pl +15 - +30kg súlyfelesleggel elkezdesz futni széttvágod az izületeidet. Nem egyforma a szervezetünk, mindenkinek meg kell találni a legjobbat ami neki megfelel. Én inkább az úszást ajánlanám elsősorban, emrt annak még gyógyhatása is van. Sok sikert!
2010. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Varázsló78 válasza:

Hmmm... konkrétan nem azt kérdezte a kérdező, hogy szerinted mit sportoljon.. arra kiváncsi szedte e valaki.

Ha nem tudsz érdemben válaszolni, mert esetleg nem próbáltad a terméket akkor neeeeeeeeee okoskodj a tanácsaiddal.

köszi.


mellesleg a futás hazavágja a térdizületeket, ha valaki kövér... miért nem az egészséges táplálkozás rovatban kommentelsz?

annyi okoskodó hülye van itt jesszusom!!!!

2010. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem :) Azt hittem kamu ez a két ruhaméret csökkenés... Hát nem. Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom. (Mondjuk úgy már kicsit drága, hogy le kellett cserélni a komplett ruhatáramat, de nekem megérte ;) )
2010. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!