Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami jó fogyasztószer olcsón?

Valami jó fogyasztószer olcsón?

Figyelt kérdés

tizenéves csaj vagyok,most vagyok pubertás korban,és nagyon kezdek hízni.órákat sportolok naponta,de nem hat,mert ha edzésről hazajövök felfalom a hűtőt,meg ha nem eszek,rosszul leszek XD

a zöld tea meg az almaecet elvileg hatásos.

De mi az a fogyasztószer(tabletta,gyógyszer,stb),ami 3000 ft max,és vény nélkül kapható gyógyszertárakban vagy drogériákban??(nem rendelve netről)

15 kilót szeretnék leadni nyárra,vagy min 10-et

popsiból,hasból,combból :))


2010. ápr. 9. 19:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jó fogyasztószer nincs. Pláne nem olcsón. Mindegyikre rá van írva, hogy "hozzájárulHAT a diétás étrend eredményességéhez" - tehát ha hozzájárul, és sikerül egy kilóval megfejelni azt a atízet, amit saját erőből izzadtál le, akkor "hűdef@sza termék vagyunk", ha meg nem sikerül, akkor "bocs". Így állnak hozzá. Csak a pénztárcád lesz karcsúbb, te nem. A munkát nem egy tabletta fogja elvégezni, hanem te.

Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de nekem elhihetetd: én kipróbáltam jópárat. Vagyonokat hagytam ott értük, de fogyni csak akkor fogytam, mikor felemeltem a seggem, és sportolni kezdtem...

Jó fogyasztószer önmagában nincs, mert valahogy mindegyik árt. Ami nem ártalmas annyira és esetleg működne is, az vényre kapható, orvosi felügyelet mellett szedhető és baromi drága.

Amit drogériákban megkapsz, az meg becsomagolt hazugság.

Porok, tabletták, italok - ugyanott vagy, ha tök ingyen és bérmentve otthon csinálsz pár hasizmot, táncolsz egy kicsit, elmész futni, és nem zabálod magad degeszre, különösen este.

Ez egy jó fogyasztószer és olcsó is. :)

2010. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Pontosan értjük a kérdést, hidd el, nem kell elmagyarázni.

De... szerinted ha létezne ilyen szer, akkor lennének kövér emberek?

2010. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
69%
Én egy életre megjegyeztem,meg főképp azután hogy leadtam közel 20kilót,hogy csak akarat létezik,meg csak attól nem hízunk meg amit nem eszünk meg.Lehet itt tömni bármivel az embernek magát,fejben kell eldőlnie,hogy le akarok fogyni.
2010. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A www.edzesmester.hu hatásos módszerekkel kínálkozik?
2010. ápr. 13. 20:46
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia! Azzal, ha felfalod a hutot nem oldassz meg semmit, nem fogsz fogyni semmit sem, hiaba szednel be akarmilyen csodaszert is. Reggelizz, ebedelj rendesen, hogy ne estere legyel kiehezve.inkabb probalj uralkodni magadon, es egyel kevesebbet amikor este hazaersz, eleinte nehez lesz, hiszen a szervezeted ezt szokta meg, de egy par nap mulva mar nem is kivanod a sok kajat. Igy biztos fogysz, nekem is igy sikerult csak. Egesz nap koplaltam, es a kiloim meg se moccantak. Aztan rajottem, hogy hol a hiba, es rendesen ettem reggelit, ebedet, uzsonnat es este mar csak keveset, kb 7-ig, aztan ha nagyon megeheztem volna, egy natur joghurtot megengedtem magamnak, hiszen keves kaloriatartalma van es nagyon nagyon konnyen emeszti meg a gyomor.

Sok sikert!

2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Az vagy amit eszel.

Csodaszer nincs, csak sok olyan szar, ami szétb**sza a pubertás korban lévő csajok hormonháztartását koplalással kombózva! Egyél normálisan! Rizs, natúr csirkemell, marha, tojás, hal, sovány túró, zöldség. Semmi olyat ne tolj magadba, ami fel van dolgozva, effektív a természetben nem fordul elő. Azoktól leszel zsírsertés!

2010. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Fogyasztó szerek terén a "jó" és az "olcsó" szót nem érdemes összekapcsolni. Amúgy azt már most látom, hogy te nagy tévedésben vagy. A zsírégetők nem csodaszerek, csak apró segítség a fogyókúrában. Mozgás és diéta nélkül semmit nem érnek. Sportolj és diétázz, valahol itt le is írtam a megfelelő módszert. Ha ez megan, bemész egy fittnessz boltba, vagy konditerembe és ott kérsz zsírégetőt, ajánlanak neked ezer félét. Szerintem a legjobbak a termogenikus zsírégetők és az L-karnitinek, együtt is alkalmazhatóak. De még egyszer mondom, attól hogy ezeket szeded NEM FOGSZ LEFOGYNI mert önmagában nem csinál semmit. Nincs olyan szer amivel meg spórolhatod a fogyásba fektetett energiát és időt, ezt tudomásul kell venned.
2010. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

szia. 3000-ért nincs semmi. én Animal Cutsot szedek, de ezt nem is ajánlanám Neked, hiszen nem edzel mellé.

Mellesleg nagyon drága.

Álld meg egy nap, hogy nem eszel, és belátod, hogy nem is olyan nehéz. Agyban dől el minden, sok sikert!

2010. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

csáó!!!

ki mondta hogy nem sportolok????!!!

oda van írva,h naponta órákat edzek...kondi...futás...felülés,fekvőtámasz,guggolás stb...


szóval mindenkinek mondom még 1x hogy SPORTOLOOOOKKK!!!!!!!!!!!!!!

am köszi a válaszokat.

2010. ápr. 27. 20:28
 20/20 A kérdező kommentje:
ja és tisztában vagyok azzal,hogy ezek a szerek CSAK ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐK,úgyhogy ne írjátok,hogy nem tudom.
2010. ápr. 27. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!