Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki tud nekem bevalt...

Valaki tud nekem bevalt fogyaszto, zsiregeto tablettat ajanlani?

Figyelt kérdés
Probalkoztam mar rengeteg dietaval, sporttal , de nem sikerult fogynom. Valaki esetleg valami zsiregeto tablettat tudna ajanlani?

2016. jún. 12. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"es hiaba figyelek oda az etkezesre, akkoris van rajtam felesleg boven."


Akkor nem figyelsz. hiába sportolsz, ha nem formásodsz, fogysz, akkor rossz a táplálkozásod. pedig az a siker kulcsa.

2016. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. jún. 13. 09:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon az alli nevű kapszula (melynek hatóanyaga az orlistat)60 mg-os kiszerelésben vény nélkül kapható gyógyszer,elméletileg egy hatásos gyógyszerkészítmény az elhízás . Ne nevezzünk mindent értelmetlen csodaszernek. Ez nem csodanövény kivonat, hanem az egyetlen olyan legális vény nélkül kapható gyógszer, ami csökkenti a zsírok felszívódását, persze lehetnek kellemetlen mellékhatásai.
2016. jún. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem igaz utolsó, a chitosan is csökkenti a felszívódott zsírok mennyiségét, erről ennyit.
2016. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó : a chitosan nem gyógyszer, én pedig dietetikus vagyok.
2016. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni szeretnék, hanem a kérdezőnek értelmes választ adni, mert idegesít hogy a többség nem a kérdésre válaszol...
2016. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy lesz par rosszindulatu a valaszolok kozott. De akik normalis valaszt adtak azoknak koszonom szepen :)
2016. jún. 18. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!