Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ideális testsúly?

Umaku kérdése:

Ideális testsúly?

Figyelt kérdés

167-168 cm vagyok 14- eves (decemberbe 15) es 50-51 kg.

Nyár kezdete előtt megvoltam elégedve a kinézetemmel. Most ahogy tükörbe néztem egy dagadt valakit láttam. Magamat.

Hogy lehetne a leghatékonyabban lefogyni? Kb olyan minimum 3 kb-mot??


2016. júl. 26. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Most is nagyon sovány vagy.

Szóval a tükörben rosszul láttál. Ez elég veszélyes, mert így kezdődnek a táplálkozási zavarok, testkép zavarok.

Gondolkodj el, hogy mi az amivel gondod van az életben, miért vagy elégedetlen. Mert az tuti, hogy nem a súlyoddal van gond.

55 kiló körül van az ideális testsúlyod.

2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondja. Voltam anorexiás, sosem tetszettem magamnak. 42 kilóval jó is volt ben feküdni a kórházban... Meg kell értened, hogy a súlyod nem befolyásolja az életedet, attól, hogy vézna leszel, még nem oldódnak meg a lelki problémáid. Próbáld megszeretni magad.
2016. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Van rajtad egy kis felesleg, bár még mindig jobban nézel ki, mint én. Ehhez a magassághoz 48 kg-nak kéne lennünk.


14/L/54kg

2016. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

#2: Dehogynem

Vékonyság -> Magabiztosság -> önbizalom -> boldogság

2016. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3: Te beteg vagy!

Az nagyon gáz, ha 168 cm-hez valaki 48 kg. Beteges.

58 kg körül az ideális. Ennél lehet kevesebb, ha valaki természetesen karcsú.

Ne legyetek már ilyen beteg gondolkodásúak.

51 kilós lányon hogyan lenne már felesleg ehhez a magassághoz?

2016. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anonymus0123456789 válasza:
Elnézést! Te nem vagy kövér, én is 14 vagyok 170 cm, és 62 kg.. Én vagyok kövér nem te :D
2016. aug. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^^

Reggelente futok és próbálok kevesebbet enni, 6- után semmit.

2016. aug. 3. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
A súlyod oké, fogynod nem kell, ha lötyinek látod magad, az az izmok hiánya miatt van, azon kell javítani. A futás helyett súlyzós edzéseket javaslok! Ne kardiózz, hanem formát hozó izmokat növedsz, a lifetilt.hun találsz otthon is végezhető gyakorlatokat. (zárójeles: Nem mind1, milyen a zsír/izom arányod, én 166cmrel és 52 kgmal anorexiával voltam kórházban, hullott a hajam, nem menstruáltam, ... durva volt. Én az izmosabb fajta voltam túl alacsony testzsírszázalékkal.
2016. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sovány vagy nagyon, de ha megmondod a nemed illetve mennyit mozogsz kiszámolom mennyit kell enned ahoz hogy ne hízz , hízz illetve ha mégis fogyni akarnál... Amit nem ajánlok...
2016. aug. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!