Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék lefogyni? Egy...

Hogyan tudnék lefogyni? Egy disznó vagyok 160 cm és 49kg nem érzem jól magam

Figyelt kérdés
Akármit eszek nagyon buntudatom van mit tegyek

2016. okt. 21. 20:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Most miért ilyeneket írtok nem erre lettem volna kíváncsi.mitől tudnék valami szer amitől 4kgot letudnek adni?
2016. okt. 21. 21:27
 12/33 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

A tested megpróbálja védeni magát a gondolkodásodtól. Ismered azt a viccet a pszichológusról, hogy egy ürge meséli a barátjának, hogy képzeld, rémes problémám volt, oltári nagyokat böfögtem úton-útfélen állandóan, az emberek kerülni kezdtek, a feleségem elköltözött, s hiába mentem orvostól orvosig, senki nem segített. De aztán a végén elmentem egy pszichológushoz és ő csodát tett.

- Abbamaradt a böfögés?

- Nem, csak most már egyáltalán nem zavar.

Szóval mivel ez tudományosan egy teljesen egészséges és arányos testtömeg, azzal kellene kezdeni valamit, hogy miért van bűntudatod a tested természetes ellátásától. Mert ez eléggé súlyos tünet, hiszen életben maradásra vagyunk programozva és ha a saját életedre törsz, az nem normális, sürgősen segítséget kellene keresned.

2016. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
2016. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%

Én is kb. ekkora vagyok és nem, nem vagyok disznó... Sőt, teljesen jól érzem magam a bőrömben. "A hiba az Ön készülékében van."

Azért nem tudsz fogyni, mert nincs miből. Ez már anorexiagyanús, kérj segítséget.

2016. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Disznó biztos nem vagy ezekkel a méretekkel, maximum malac. Ez még nem vágósúly.
2016. okt. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Te, én 158 centi vagyok, 69 kiló, és azt mondják rám, hogy én egy teljesen ÁTLAGOS kinézetű nő vagyok. Nem molett, nem husis, átlagos. Érted? Érzed, mennyire el vagy tévedve?
2016. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ha ti jól érzitek magatok ekkora testsullyal Hat legyen én nem akarok nem tudok így élni.
2016. okt. 22. 20:32
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem, én nem arról beszélek, hogy jól érzem magam ekkora súllyal (amúgy nem), hanem arról, hogy ha énrám azt mondják, átlagos vagyok, akkor neked milyen durva testképzavarod lehet. Az már bőven a betegség kategória.

(Bár ha engem kérdezel, inkább a magyar nyelvtanra kéne ráfeküdni, mert a kinézet elmúlik, az okosság megmarad..)

2016. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Akkor ne élj!
2016. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nincs testkepzavarom....Mindenki mondja rám h mennyit híztam nagy a seggem... Akkor ők is testkepzavarosak?
2016. okt. 23. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!