Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék lefogyni? Egy...

Hogyan tudnék lefogyni? Egy disznó vagyok 160 cm és 49kg nem érzem jól magam

Figyelt kérdés
Akármit eszek nagyon buntudatom van mit tegyek

2016. okt. 21. 20:56
1 2 3 4
 21/33 Ignis Subdialis ***** válasza:
Igen, meg ezek szerint nem a megfelelő emberek vesznek körül.
2016. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Ki az a mindenki? A fogyatékos barátnőid?
2016. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
45%
kérdezz meg egy orvos hogy mi az egészséges testsuly, mert az egészséges testsuly= JO ALAK
2016. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%

1. Akkor rossz a mérleged, és nem ennyi kiló vagy.

2. Ennyi kilóval ha az összes zsír a fenekeden van, még akkor sem lehet nagy. Legyen egy kis kritikád, nem kell mindent elhinned, amit mások mondanak. Ha ezelőtt pár hónappal csont és bőr voltál, most láthatnak rajtad mások változást, hízást, de még mindig inkább a vékony kategóriába tartozol. De tudod mit? Linkelj egy képet, mert most már én is szeretném látni, mennyire "nagy" a feneked.

2016. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha ilyen hozzád hasonló IQ-betyárokkal veszed körül magad, akkor nyilván számíthatsz rá, hogy ilyen fässágokat fogsz visszahallani, hogy 160 centisen és 49 kilósan dagadt vagy.. Ha normális emberekkel barátkoznál, akkor boldogabb lennél.
2016. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ő alig magasabb nálad és hízni akar ugyanennyi kilóval: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__8128839..
2016. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hmm.Talan igazatok van.hogy nem jó emberekkel vagyok korulveve de most fogytam 2kgot de egyáltalán nem látszik hogy fogytam...
2016. okt. 25. 09:24
 28/33 Ignis Subdialis ***** válasza:
88%
Az egyébként remélem megvan, hogy a napi testtömeg-ingadozásod 1-2 kiló is lehet. Meg az se mindegy, mikor és hogy méred magad: reggel-este, ruhában-pucéron, kaki előtt, kaki után, evés előtt, evés után stb.
2016. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Vig_Bence válasza:
Ha koplalnál, azzal a tested átállna túlélő üzemmódra, azaz legközelebbi étkezésedkor a étel egyenesen a zsírraktáraidba megy, így többet fogsz hízni, mintha normálisan ettél volna (csak egy kis infó, ha tervben lett volna :DD). Mellesleg, súly/magasság arányod tökéletes, de senki sem tud neked erről semmi biztosat mondani, ugyanis az izom nehezebb, mint a zsír kb 1.5-ször, valahol próbáld megmérni a testzsír%-odat,ha nem tudod, itt egy link: [link] Itt pontosan le van írva hogy mérheted le saját magadnak. Mellesleg, ne foglalkozz a negatív kritikákkal, rengeteg nő átesik ezen a korszakon (Bár én fiú vagyok, de van egy lánytestvérem :DDD). Szerintem hanyagold a szemét kajákat, és egyél fehérjében gazdag húsokat,vitaminban gazdag gyümiket, zöldségeket, a tested örülni fog neki és persze te is :))
2016. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
70%
Én 162cm vagyok és 54kiló...most akk én disznó vagyok vagy mif_sz?xdo.O
2016. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!