Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex, Reductil, Lindaxa,...

Adipex, Reductil, Lindaxa, Zen Slim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni a felsorolt fogyasztószerek után! Tisztába vagyok mindegyiknek a mellék hatásaival betiltásával! Érdekelne, hogy a Reductilt lehet e még valahol kapni? Románia, de hol? Kivel tudnám felvenni a kapcsolatot aki esetleg bizalmi alapon postázna is? Németországba kellene, mert már itt élek..... viszont nem ismerem még annyira a várost, hogy esetleg bármelyiket is betudjam szerezni! Egyéb ötleteket is várok pl azzal kapcsolat, hogy honnan tudnám beszerezni esetleg a zen slim et...... sürgős


2010. júl. 1. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Vegyél inkább húst azon a pénzen...
2010. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkos akarsz lenni? Annak van olcsóbb és gyorsabb, kevésbé fájdalmas módja is....
2010. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de agyilag betegek vagytok?? Esetleg óvodások? Biztosan az utóbbi hiszen nem fogtátok fel a kérdést!
2010. júl. 1. 19:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon teljesen betiltották a Reductilt, Minimectilt, hasonlókat....

Egyébként ezek nem fogyasztószerek, ezek gyógyszerek, amik az agyműködésre hatnak, hogy ne legyél annyira éhes. Nem fogják bontani a zsírt, nem ösztökélnek mozgásra, nem csodaszer. Nekem próbára adta az orvos, 1 hónapnyi adagot, szutykot se ért.

Ha sikerül is valahol feketén szerezned, lehet, hogy valami hamisítvány lesz, amitől még akár bajod is lehet.

Azt sajnos, nem tudom, hogy Romániából hogyan szerezhetnél, de tényleg jobb megoldást kellene találnod, mint a betiltott bogyók.

2010. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit, kérdező, szedd be az általad felsorolt szemetet nyugodtan, a kommentedből egyértelmű, hogy az agyműködésednek már nem tud ártani... NEM ÉRTED, hogy ezek be vannak tiltva, és nem szórakozásból?
2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az adipex jo, teljesen elvette az etvagyam, csak aztan viszonylag hamar hozzaszoktam es mar kezdtem egyre jobban erezni az ehseget. viszont ez alatt az ido alatt (3-4 het) szepen osszeszulul a gyomor, ami csak JO!


sokaknal szerintem az a problema, hogy zabalnak ket pofara es nemtudnak leallni,mert annyira kitagult a gyomruk... ezert kell szepen visszaszukiteni, es NEM elkezdeni a rohamos evest.

2010. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*osszeszukul
2010. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha tudod, hogy ezek szarok, akkor minek akarsz mégis venni? Egy kib@szott egészséges étrendet kellene összeállítani, és akkor nem lenne semmi gond! Annyira egyszerű, szóval csak szánom azokat, akik erre nem képesek.
2010. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ezt akarom és kész! Reductil nagyon jó.... használtam 1 hónapig és nekem -8 kg lett az eredmény nem zabáltam azóta se zabálók. Súlymegtartást akarok és, hogy mivel és hogyan az a saját dolgom! a saját testem mérgezése egyenlőre az én problémám még akkor is ha esetleg agyilag hülye lennék! 162cm és 46 kg vagyok na igen jöhet a sok komment teljesen hülye vagy...... Tudjátok kinek a pap kinek a papné! Segítségkérés volt nem pedig blamálás az idióták kedvéért!
2010. júl. 3. 13:57
 10/13 anonim válasza:
35%
Szerintem szerezz egy dílert, és használj vmilyen amfetamint! Az adipex is az. Csak a mennyiségre figyelj, meg h. mikor veszed be (vagy szívod fel) mert ha este, akkor nem biztos, h. tudsz majd aludni. Ha egy idő után éhes leszel, akkor növeld a napi adagot!
2010. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!