Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex, Reductil, Lindaxa,...

Adipex, Reductil, Lindaxa, Zen Slim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni a felsorolt fogyasztószerek után! Tisztába vagyok mindegyiknek a mellék hatásaival betiltásával! Érdekelne, hogy a Reductilt lehet e még valahol kapni? Románia, de hol? Kivel tudnám felvenni a kapcsolatot aki esetleg bizalmi alapon postázna is? Németországba kellene, mert már itt élek..... viszont nem ismerem még annyira a várost, hogy esetleg bármelyiket is betudjam szerezni! Egyéb ötleteket is várok pl azzal kapcsolat, hogy honnan tudnám beszerezni esetleg a zen slim et...... sürgős


2010. júl. 1. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
amfetamin is jo, meg a legtobb drog - ez teny.
2010. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Romániába is be van tiltva. Egy ismerősömnek kellett. Én meg pont oda utaztam és megkérdeztem több helyen is. Be van tiltva...
2010. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én szedtem reductilt mert soha nem vagyok megelégedve az alakommal.170cm vagyok és 60kg,nem vagyok kövér meg nem is akarok egy elől deszka hátul léc lenni de sose tom tartani az 55kgot.nekem bevállt és semmi bajom nem lett tőle,de sajna már nem tom honnan lehet beszerezni.Az is lehet hogy van már csak más néven fut.
2011. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!