Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől már hízhatok?

Ettől már hízhatok?

Figyelt kérdés

Mai menüm:

300 ml cappucino(vízzel)

1 db mirelit sajtos pulykahús (230 kcal)

100 gramm sonkaszalámi (95 kcal)

főtt sonka kb 150-200gramm

1 db tükörtojás

Zöldségek: 2 db paradicsom, pár szelet paprika

280 gramm natúr joghurt (2 pohár)

3 db extrudált kenyér (3*18kcal)

4 kocka milka csoki

Gyümölcs: 1 db banán, 1 db alma

+ nasi: még egy banánt összenyomkodtam kb 50-60 gramm zabbal, és megsütöttem

Edzés: 1 óra könnyebb aerobik+ 80 perc nehezebb aerobik+ 10 perc futás kinnt

nagyon rossz a mai menüm? próbáltam az étkezésem mozgással egyenlíteni..



#hfhghg
2013. máj. 25. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább le sem írom a mai menüm szóval nyugicsdikinyugi. Keress rá a nagy zabálás tesztre, te fényévekre vagy tőle.
2013. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapjában véve jó étrend, csak ezeket hagynám ki: kenyér, milka csoki, zab, meg a cappucinoból a cukor
2013. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az extrudált kenyeremben csak 18 kcal, és 3 g ch van, szóval azzal sztem nincs baj:)

a banán, csoki, és a zab tényleg nem kellett volna:(

cappucinoba pedig nem raktam cukrot, csak ami alapból benne volt :/

de mivel több mint két óráig izzasztottam magam, remélem nem hízok azért:(

2013. máj. 25. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz akkor banánt se egyél.
2013. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma jó hangulatban vagyok, mert tartottam egy "paleo ch újratöltős napot". Szóval szerintem jókat ettél, persze em egy csomó mindent nem ettem volna belőle, de ez magánügy. Plusz ennyi sport ennyi kaja mellé tök felesleges, de ha jólesik ámen. Nem kellene ennyit paráznod, mert árt a szépségednek, tapasztalat. Take it easy.
2013. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyira nem aggódnék, főleg ennyi mozgás mellett, persze fogalmam sem lehet az anyagcserédről és működésedről... De ha ettől hízol, akkor már meg kéne interjúvolni a testedet, hogy hogyan kerülte meg az energiamegmaradás törvényét, illetve megtalálta-e a módszert a fényevésre ;) Bár nem tudom kiszámolni, mennyit ettél.

2 banán? Tudsz élni. Kipróbálhatod kakaóval is, az egyik kedvencem a nyersvegán gasztronómiában. Érett banán kakaóval kikeverve, megfelelő ízlés alapján már így is elég jó, de lehet édesítőzni vagy mézezni, sok úgyse kell bele. A legtökéletesebb csokipuding számomra :D Már egy fél banánból készítve is úgy éreztem, édességeztem, nyammm :) (Bár ha elég zsírt eszem, nem vágyom édességre.)

2013. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sok joghurt.


Ha hízni akarsz ehhez hozzá kellene csapni rizst, kenyeret.. keményítőt! 50-60g zabban nincs még sok keményítő.

Ez ilyen értelmetlen fogyós nap, vagy súlytartásnak jó inkább.

2013. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hopsz, félre értelmezted, ugyanis NEM akarok hízni! fogyókúrán vagyok!!!:)
2013. máj. 25. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek a zab, joghurt, ex-kenyér? :) Nem arról van szó, így is lehet, csak fura. Meg jobb lenne ezek nélkül.
2013. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!