Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ha sok vizet...

Szerintetek ha sok vizet iszom, nem eszek péksüteményt és semmilyen édességet és keményítőt akkor van esély rá hogy fogyok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit eszel.
2015. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben eddig kevés vizet ittál, és sok péksüteményt, édességet és keményítőt ettél.. és ezeket most abbahagyod, illetve több vizet iszol, akkor 100% hogy fogsz fogyni.
2015. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől is függ. Ha az édességet chipsel helyettesíted, a keményítőt tésztával akkor nem fogsz fogyni.

Én 10Kg fogytam 1 hónap alatt.Napi 12 óra munka heti 5 napban, hétvégén szombaton nagytakarítás, vasárnap bevásárlás, délután pihi.

Hétköznap munkába menet egy szendvics-teljes kiőrlésű zsemle, egy db főtt tojás, szelet sajt és uborka.

11-kor szünetben egy db alma vagy narancs.

Ebéd fél 3kor,főleg egytálétel, rizs, hús ezekből készül ételek, főzelékek sült hússal.

6kor még egy szünet itt egy joghurt.

Elsőnek éhes voltam, de megszoktam.

Inni víz, kávé cukor nélkül.

Nagyon gyorsan megindultak le a kilók.

Hétvégén persze ezt nem tartom, 10-11 felé rántotta fél 4 felé főtt étel, 7órakor túró, dió, tökmag délelőtt.

2015. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
"keményítőt tésztával" - nem érzek benne iróniát. Szerintem ezt komolyan gondoltad. Mi a van a tésztában, ha nem keményítő?
2015. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Disznóhúst pótold marhával vagy szárnyassal, legjobb a csirkemell. Gyümölcsből ne sokat , inkább sok zöldséget.Cukorból és zsírból csak annyit, amennyit nem tudnál elkerülni. napi 6 étkezés, mellé aerob edzés és súlyzós edzés, legjobb reggel éhgyomorra. edzés után kis szénhidrát, és fehérje.
2015. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!