Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elkezdtem a kalóriaszámlálós...

Elkezdtem a kalóriaszámlálós diétát de valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
a diéta előtt naponta/2naponta tudtam wcre menni (nagy dolog)de mióta csinálom (3hete) összesen 4szer voltam wcn és ez szerintem nem normális. Eddig napi 2500-3000 kalóriát vittem be most napi 1000-1200. Tehát sokkal kevesebb. Vegyek be hashajtót vagy mit csináljak hogy meginduljon végre? Nagyon aggódom hogy valami baj lesz. Mit csináljak? Várjak vagy mit?
2015. ápr. 26. 22:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Egyel. 1000 kcal keves. Eloszor egyel csak 2-300 kcalval kevesebbet. Jo hogy befekezett az anyagcsered ilyen drasztikus valtasra...
2015. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Egyél 1500-2000 kcal körül, legalábbis egy ideig. Sok zöldséget, vigyél be fel nem szívódó rostokat.


És hanyagold a tejtermékeket, gabonákat.


Zsír is mehet, az is jó ha van az emésztőcsatornában!


Időnként írj hogyan alakulsz.. sikerül-e változtatni.

2015. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég drasztikusan csökkentetted a kalóriabevitelt, ezt a többiekhez képest én sem ajánlom, ez már koplalás. Egyél többet!
2015. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ma megpróbáltam többet enni de rosszul lettem. Szabályosan hányingerem volt meg fájt a fejem. Nem érzek éhség érzetet és amikor csökkentettem sem éreztem. Ezért nem tudom mit csináljak... Amúgy lement 3 hét alatt 5 kiló de akkor is rossz ez a wc dolog így. Pedig érzem hogy feszít...
2015. ápr. 26. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
100g zsír 900 kcal, és csak 1 dl térfogatú. Probléma?
2015. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

tuti nem iszol napi 3-4 liter folyadékot.

a nélkül meg kb kicsinálod magad.

2015. ápr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is teljesen egészségesen táplálkozom, rengeteg vizet iszom, de ugyan ez van nálam is.. Bármit csinálhatok, szar az emésztésem. :/..
2015. ápr. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy reggeli kávé segíteni szokott nekem,de persze ehhez az is kell,hogy az előző nap rendben legyen.

Nem bírsz sokat enni,ok,de nem hiszem hogy ha még egy plusz salátát vagy napi egy almát beiktatnal, hogy elég először vigyél be,akkor már rosszul lennél.

Mondjuk, az sem mindegy,azt az 1200-at miből viszed be.

Volt,hogy én is annyit ettem,csirkebol, halbol, zoldsegbol, kb ennyi, meg néha joghurt, mégis stimmelt minden,tudtam wczni gond nélkül.

2015. ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és majd feljön 10 csak folytasd a hülyeséged.
2015. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen az lesz amit a másik írt! Most a szervezeted koplal, utána 2x annyit fogsz felszedni mint ami korábban voltál. Ne csak a kajával foglalkozz hanem keményen edz is!
2015. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!