Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elkezdtem a kalóriaszámlálós...

Elkezdtem a kalóriaszámlálós diétát de valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
a diéta előtt naponta/2naponta tudtam wcre menni (nagy dolog)de mióta csinálom (3hete) összesen 4szer voltam wcn és ez szerintem nem normális. Eddig napi 2500-3000 kalóriát vittem be most napi 1000-1200. Tehát sokkal kevesebb. Vegyek be hashajtót vagy mit csináljak hogy meginduljon végre? Nagyon aggódom hogy valami baj lesz. Mit csináljak? Várjak vagy mit?
2015. ápr. 26. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hany kg es hany cm magas vagy? Eletkorod es nemed? Kaloriaszamlalaskor BMR ala nem megyunk.
2015. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, hogy a hányinger és a fej fájás az a kevés kaja miatt van, nem azért mert próbáltál többet enni. Egyszer koplaltam( nem csak pár napig hanem hosszabban) és a nem érzett éhségtől hányingerem volt és fájt a fejem.
2015. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha korábban bement 3000 kalória, nem hiszem el, hogy most hirtelen nem tudsz enni. Illetve elképzelhető, ha rég csinálod ezt, de miért csinálsz hosszasan ilyesmit, főleg, ha nem jó Neked? Nem fogom fel.

De így sem hiszem, hogy nem tudsz enni. Én megoldanám, az tuti. Rosszabbul vagy, ha pl. betolsz egy marék mogyorót (OK, ha zsírfóbiásan diétázol, lehet, hogy nem az igazi, én magamból indulok ki)? Pár másodperc, engem annyira nem is laktat, de hozza a kalóriát rendesen. Nem hiába kerülöm :P Folyadékkal is elég könnyen be tudom vinni a kalóriát, édességgel is, de a lazacot sem szoktam otthagyni. Annyira könnyű. Ismerem azt, hogy szinte pontba szűkül a gyomrod és nem kívánsz enni, de nekem rosszat tesz az alulevés, ilyenkor nem érdekel az étvágy és éhség és gyomor, valami apróságot betömök és máris jobb. Ha a testednek KELL a tápanyag, nem tiltakozhat olyan vehemensen, vagy ha mégis, menj el valami jó orvoshoz vagy nem tudom, mert ez így igen veszélyes.

2015. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!