Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Amikor ti "bezabáltok" akkor...

Amikor ti "bezabáltok" akkor kb hány kcalt esztek meg? Ez nagyon nagy gond? (többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem ma kicsit tobbet ettem a kelleténél.Általában 450-500kcalt eszek,de ma kicsit elengedtem magam és 900-1000 köze esett.
2015. máj. 28. 19:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Én nem eszek zsemlét. Általában teljes kiőrlésűt, vagy barna kenyeret szoktam. De még ezeket is csak ritkán.


Húst, tojást, tejterméket, zöldséget, gyümölcsöt. Cukros szarokat eleve nem is eszem.


Majd kinövöd a sok vackot remélhetőleg és többet fogsz enni.

2015. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ilyen teljes kiörlésű kenyereket stb én is szoktam enni:) nem olyan gyakran igaz,de ma muszály volt sima zsemléből keszült szendvicset ennem,mert büfebe nem volt más és éhes voltam
2015. máj. 28. 21:18
 23/31 anonim ***** válasza:
54%

Ha ilyen k* rva okos vagy akkor minek kérdezősködsz itt? Nem mond senki se hülyeséget, keveset eszel és még sz*rokat is. Minden étkezésre olyat ettél amit alapvetően ki kell zárni egy egészséges étrendből. (kivéve a rizseshúst)

Nagyon ügyes vagy hogy kevés kajával beéred de nem ártana normális dolgokat is enned ha már a mennyiséget nem akarod növelni. Zabkása tojás túró hús zöldségek magvak gyümölcsök. Felejtsd el az ilyen szendvics műzli stb sz*rokat

Ja és hogy nagyon nagy gond-e? Ebben az egészben az a legnagyobb gond hogy 500 kcalt eszel egy nap a másik nagy gond pedig hogy mit

2015. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Rendben
2015. máj. 28. 21:28
 25/31 anonim ***** válasza:

Lehetetlennek tartom, hogy az általad leírtak alapján amúgy 4-500 kcal-t egyél!

Csak a müzli legalább 3-400, az ebéd még kis adagnál is min. 300, meg különben is milyen megfogalmazás az, hogy "ami a menzan van", meg "amit a tesóm hozott", hiszen az lehet csülkös bableves somlóival vagy pizza is és ugye egyik sem kalóriaszegény...

Én eléggé odafigyelek a napjaimra, de 1500 kcal-t úgy benyomok, hogy szinte fel sem tünik, pedig reggelire magkenyeret eszem, sonkával és light sajttal, ebédre nem eszem hagyományos köretet a hús mellé és vacsira is könnyűt eszem, mégis mindig gondba vagyok...

2015. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%

#25: A magkenyérrel könnyű elszállni ám, még a lightosabbakkal is... De egyetértek, 1500 kcal rém pici tud lenni. Persze lehet nagyobbacska térfogatú is, attól függ, mit eszik az ember. Persze csak mert nagy a térfogat, még nem laktat sokkal jobban, legalábbis sokunkat nem.


Kérdező, számoltad már a makrotápanyagokat? Elég fehérjét eszel? Mert amiket írsz, az nagyon erősen szénhidrátos... Ha ebből is keveset eszel, akkor bajban lehetsz a fehérjével.


Ami a kérdést illeti, hmmmm, nagyon elvétve eszem többet, s többnyire akkor is 3000 kcal alatt maradok, de ezt nem nevezem zabálásnak, egyszerűen evősebb napnak, ami előfordul és nincs vele gond. A hosszabb távú átlagom 2000 alatt van azért, elvégre fogyni akarok :) 1600 alá extrém ritkán megyek, ennek az eléréséhez is évekig kellett igyekeznem, nem tudok keveset enni.

2015. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát pedig képzeld, én nem eszem ilyesmit. Pedig nem is fogyózom.
2015. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
38%

Ezt jol osszehoztad magadnak kerdezo.

Ha igy folytatod 20-25 eves korodra iszonyu beteg leszel, ha pedig nem folytatod es elkezdesz tobbet enni akkor meg egy kis zsirdiszno lesz beloled pillanatok alatt. Gratulalok, egyel csak tovabb muzlit meg abonettet.

2015. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Jó,megpróbálok változtatni és ennyi
2015. máj. 29. 14:52
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan jönnek ezek az agyament kérdések, hogy megettem plusz 200 kcal-t, és most akkor végem van-e, jaj, jaj, drága barátaim, mentsetek meg.


Én a múltkor egy nap majdnem 7000 kalóriát ettem (egész nap melóztam, ideges voltam, határidő volt, ültem a gép mellett és tömtem magamba a rágcsákat, csokit stb.). Másnap folytattam a diétámat, a következő két nap alatt pontosan 1,1 kilóval ment feljebb a súlyom, az azt követő két nap alatt pedig, ahogy a vécén megszabadultam a korábban bekajált cuccok maradványaitól, 1,5 kilóval csökkent.


Tehát 7000 kcal bezabálása után 4 nap múlva ott tartottam, hogy 0,4 kilóval könnyebb voltam, mint előtte. Az ezt követő egy hét során még 0,6 kilót fogytam, és folyamatos fogyásban voltam előtte is. Szóval ha egyébként majdnem mindig betartod a diétádat, akkor rohadtul a világon semmi nem történik akkor sem, ha akár halálra zabálod magad egy nap.

2015. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!