Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Soha nem fogok lefogyni?

Soha nem fogok lefogyni?

Figyelt kérdés
Ahogy telik az idő, folyton arra gondolok hogy már rég lefogyhattam volna, és fogyókúrázok is gyakorlatilag folyton de egyszerűen még sem megy. Mindig neki állok újra de feladom mert enni akarok mert ahogy mondják... Űr van legbelül. A szüleim azt mondják sose fogok lefogyni ilyen az alkatom a barátaimnak hiába mondom ők azt mondják jó alakom van... Amúgy tényleg nem vagyok kimondottan kövér de azért egy pár fölös kgt jó lenne leadni de NEM MEGY. Mostmár annyira belefáradtam hogy megpróbáljak életmódot váltani mivel egyszer csak jön egy falhatnék és ennyi vége. Elhatároztam már párszor hogy jó ebből elég, akkor csak nagyon keveset fogok enni és sokszor, de aztán megkívánom az ételt akarat erő meg nincs és nem sikerül. Annyi embernek sikerült már, én is akarom! Nekem is jár az önbizalom, meg a karcsú test. Tudtok nekem tanácsot adni?

2016. jan. 19. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
sportolj
2016. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ugyanez miatt szenvedek... ><
2016. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem jó módszert akarsz követni, ha nem megy.

Tényleg kell fogynod? Miért akarsz keveset enni és sokszor?

Ha életmódot akarsz váltani, akkor eleinte egyél sokat, pontosabban eleget, épp elég a szabályokat betartani a legelején... Bár attól is függ, mennyire drasztikus az életmód s mennyire passzol hozzád.


Tuti le tudsz fogyni.

Én még csak fel sem adom, csak stagnálok évek óta, illetve néha egy picit nem... Az életmódváltásaimat jobbára tisztelem, nincs semmi gond, csak a háj makacskodik. De egyszer majd lemegy. A recept már elkészült, csak a betartásával vannak néha gondok.

Önbizalmam viszont így is van. Anélkül nehezebb lehet.


A falhatnék arra utal, hogy túl keveset vagy túl önsanyargató ételeket eszel. Hogy csinálod?

2016. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb mintha engem írtál volna le. Ugyanez van velem. Jó időben èn mindenkèppen el fogok kezdeni sportolni, de addig nem tudok mit csinálni..
2016. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én 2 évig voltam ebben az állapotban mint te. Aztán sikerült leadni 10 kg-t. De ne akard azt átélni, amit én éltem át, még anorexiás is voltam.
2016. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell neked, mivel a fejedben van a baj, ő majd megtanít arra, hogy ne a kajába menekülj a problémáid elől.
2016. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4: Nem kifogás, bent is lehet mozogni, de ki is mehetsz, ragyogó idő van napok óta.
2016. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adam Blade Inferno válasza:

van egy műsor a TLC -n

,,A nagy testalakítás: harc a kilókkal" címmel.

Szerintem hívd fel hidey powell-t. ő az egyik edző

ebben a műsorban mindenkinek 1 éve van rá, hogy egy x súlyról lefogyjon egy y súlyra

2016. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Táncoljál.


Vannak jó zenék, amilyet csak szeretsz, és tűzd ki, hogy kb mennyi időt táncolsz rá. Jó a twiszt is,jó a csárdásféle is. Ki is találhatsz valamit, csak nem szabad abbahagyni, amikor elkezdesz fáradni.

2016. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!