Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit tesztek, ha elfogy a...

Mit tesztek, ha elfogy a motivacio?

Figyelt kérdés
Evek ota kuzdok a tulsulyommal, emellett pajzsmirigyes es pcos-es vagyok. sajnos metformint nem szedhetek ugyanis erzekeny vagyok ra, igy a menstruacios tuneteim se mulnak hiaba a szigoru dieta. 100 kilo voltam ugyan most mar csak 73 de kinkeservesen megy le minden kilo. A kiszamithatatlan ciklusaim elott hetekig stagnal, en pedig mar nem tudok kiigazodni azon melyik etrendet is kellene folytassam, mert habár a keto valamelyest mukodik, hatalmas ofafigyelest igenyel es igyis alig valtozik valami. Fel eve 76-70 kozott ingazok, pedig odafigyelek minden makrora, egy gramm cukrot nem fogyasztok, semmi feherliszt vagy finomitott elelmiszer... Ha nektek volt ilyen, hogyan masztatok ki belole? Ugy erzem kb h semmi erom, semmi motivaciom mert semmi eredmenye a szenvedesnek, es az edzesnek .

2019. máj. 29. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sokkal többet nem tudok hozzátenni a dologhoz, mint egy kis lelki támogatást. Tök jó, hogy ilyen kitartó vagy, és hogy már eddig eljutottál :-) Azért 100 kilóról 73-ra lefogyni szép munka, pláne, hogy neked extra erőfeszítés kellett hozzá.


Azon elgondolkodtál, hogy esetleg valamilyen másik fajta sportot kipróbálj? Most már sokkal többféléből választhatsz, mint induláskor.

2019. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat edzel, lehet, hogy kipróbálhatnád a ch ingáztatást. Azt mondják, felpörgeti az anyagcserét, és utána jobban beindul a fogyás. Azért olvass utána, mielőtt belefogsz, főleg, ha régóta ketózisban vagy, nehogy valami gond legyen.
2019. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi szénhidrátot eszel? Nekem rengeteg a feleslegem, de csak akkor tudtam elkezdeni egyáltalán lefogyni amikor a szénhidrátot egy 80-95 grammos tartományba lenyomtam.

Előtte orvos 160 grammos szénhidrát diétát ajánlott, SEMMIT nem fogytam vele mozgás mellett sem, és akkor még gyógyszert is szedtem , azzal sem. Bár a szervezetem nem bírta a meforalt, és fél évig minden nap hasmenés, hányinger:( Végül nem bírtam és ki is dobtam a kukába. Nem szedek semmilyen gyógyszert. PM alulműködéses, pcos-es vagyok is inzulinrezisztenciám is van. Vérzésem elég ritkán volt sokáig, évente kb 4-6 alkalommal, és sokkal kevesebb mint régen.

Most 1 éve minden hónapban volt valamennyi vérzésem, egyszer még a régi erős vérzésem is visszajött (nem sokkal az alacsony ch-s életmódváltásom után).

A szénhidrátot azért kérdeztem, mert a legtöbb embernek ezt a 160 grammot ajánlgatják, de sokan nem tudnak vele fogyni mert sokak állapotához sok. Esélyesen te is IR_es is vagy, mert általában amúgy a PCOS-al együtt jár. Az inzulinrezisztencia az meg tulajdonképp azt jelenti hogy a szénhidrátot nem tudja a szervezet rendesen feldolgozni (ezért kell csökkenteni) Sok esetben drasztikusabban.

2019. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!